Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][24/7]RPG - Creeper World ! Serdecznie Zapraszamy.


dzejson32

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ddoaj LLokii

Gram w Minecraft

jestem ze specjalizowanym budowniczym potrafię robić dużo pułapek które zapewniają

śmierć na miejscu radze ci nie właź do mojego domu bo tam ich jest najwięcej

 

po za tym konstruuje wiele ciekawych budowali zaczynając na

drogach , mostach kończąc na , latarniach morskich , kościołach , Zamkach

 

wiec jeżeli chcesz żebym zbudował coś ciekawego na twoim servie

 

Jestem tag że zajebist** adminem nie chwaląc się jeżeli szukasz dobrego ogarniętego admina pisz PW

 

+ i - ostrzeże przed niebezpieczeństwem xD

Opublikowano

Serwera szczerze nie polecam. Dlaczego?

 

Administracja tworzy sobie złą opinie reklamując się na innych stronach/serwerach MC, kradnąc w taki sposób graczy z innych serwerów (którzy i tak potem wracają).

Każda negatywna opinia na temat serwera jest natychmiast usuwana a gracz karany.

 

W opisie serwera nie ma na czym stoi, gdzie stoi. Liczba slotów to nie 100 tylko 10! Do tego na serwerze są straszne lagi.

 

W skrócie - administracja to dzieciaki w wieku 12-15 lat nie znające się dobrze na tym co próbują zrobić.

 

Co do "hejterów" to miłego grania na lagach przy max 10 osobach.

 

 

Pozdrawiam.

1-100233-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

 

CreedCity

IP:creedserver.pl

TS3:creedts.pl Port 9987

Opublikowano

Volt, smieszny jestes, boisz sie konkurencji?

Literówka ;D

 

wgl to nie ma lagow, tak jak na waszym pojebanym serwerze.

Macie samych nolifow i debilow , ktorzy dostaja moderatorza za podlizanie sie tobie, jestes zalosny Juz pozegnaliscie sie z 15 osobami z waszego serwera, niszczycie swoja reputacje ha!

 

 

I TAK POTEM WRACAJA? LADNIE SOBIE DODAJESZ HA . HA . HA !

Zazdroscicie nam lepszeo serwera, jak ty nie umisz nic budowac tylko insp otrafil, i klka budowniczych.

ty gowno robiles i robisz na serwie

Opublikowano

Volt, nigdzie nie pisze gdzie serwer STOI ?

Shooters.pl 24/7.

Co do liczby slotów, literówka.

My robimy syf na forum ? Wy wczoraj o 12 w nocy (no liferzy) weszliście na forum i coś pierdoliliście o plagiatach.

Negatywna ocena gracza na temat serwera jest karana ? Od kiedy, chyba nie u nas ...

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Co do Administracji, ja jako Head Admin mam 17 lat, reszta Adminów również.

Pozdrawiam.

 

// DODANI !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...