Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pożegnanie Z Metin2team I Rozdanie Yangów.


terykui

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do rozdania 50kk Yang,tylko na serwerze Almanach. Jestem GM gry Metin2PL który odchodzi od składu i chce się pożegnać z grą,lecz nie chce żeby Yangi się zmarnowaly.Jeżeli chcesz Yangi wyslij na moj prywatny E-mail na www.wp.pl

ID:

PW:

Email: [email protected]

Yangi przeżucam od poniedziałku do piątku (automatycznie więc nawet nie musimy się spotykać).

W E-mailu musisz dodać żądaną liczbe Yang (max 10kk).

Twoje ID i PW do konta będą nieużywane więc niemartw się o kradzież.

 

 

 

 

 

Z poważaniem Metin2Team.

Yangi są własmością firmy tworzącą Metin2PL

Opublikowano

Hmmmmmmm

Jestem osobą dorosłą i nie będę się bił z dzieckiem o to czy jestem/byłem GM ja wiem swoje i moi przyjaciele z składu to też dobrze wiedzą.

Opublikowano

1. Żaden z GM'ów nie nazywa się terykui

2. Dlaczego tylko na Almanachu? Bo na postać na tym serwie potrzebna Ci kasa.

3. Dlaczego twój "klient" ma podawać passy? Żebyś sobie wziął cenne itemki i kasę.

4. GM'y używają maili @metin2.pl (było info na stronie)

 

EOT.

 

Jestem osobą dorosłą

 

Być może, ale nie zachowuj się w takim razie jak n4bb

×
×
  • Dodaj nową pozycję...