Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak tam przeżyliście 13 piątek?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zawsze w lany poniedziałek jest słońce i 26 stopni+, a jak na złość, w 13 piątek zawsze leje i brzydka ogólnie pogoda.

Dodatkowo wpadła pała z matmy (prawdopodobnie, dziwne zadania na teście były).

Po za denerwującej mapce w minecraft, z którą były spore problemy na ponad godzinę, to dzień był w miarę OK.

Opublikowano

a ja się wyjebałem zprawie z czubkadrzewa i sę połamałem prawą rękę i lewą nogę w poniedziałek jadę dokładnie na prześwietlenie i zobaczę jak tam z ręką i nogą narazie tylko gips mam :D pechowy dla mnie ten dzień

Opublikowano

Mój pies prawie sie w kiblu utopił :D Ja dostałem z liścia w biedronce :D no i gdy bylem na posiedzeniu na tronie to zrobiła sie taka fala że cała dupa mokra , no i ktoś mi do wanny wody nalał jak chciałem iść spać już .

Opublikowano

Obchodzilem 18 kumpla tylko jakos bez alkoholu , bo dzieci alkohol jest zly a sa lepsze uzywki ...

wakow9.png
Opublikowano

no no bez alkocholu do białego rana , ja wczoraj zachorowałem łeb mi przewiało , przyjebałem sobie młotkiem w palec , pies mnie ugryzł , noi jak byłem w szkole to dostałem 5 szmat , ale wygrałem big milka :P

Życie jest tylko jedno dlatego codziennie się cieszę życiem ile mogę ponieważ jutro już może mnie nie być

Opublikowano

Nie wiedziałem że jest zmiana na 1 lekcje i do domu gnałem 2 razy po telefon,

Ścinała sie gitara z guitar hero mimo że kupiłem ją dzień wcześniej (teraz już wszystko dobrze)

a kolega 6 pał 2 nagany i spóźnienie, ale luzik, inni potrafią 15 dziennie.

userban.png

Opublikowano

Nic się nie działo. Dzień jak co dzień.

Gdyby nie ten temat nawet nie wiedziałbym, że był wczoraj piątek trzynastego xD

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Porwali mnie kosmici do tego nawiedziły mnie duchy ,rozbiłem 20 luster i widziałem 6 czarnych kotów ale tak to nic wielkiego

s2c77Oa.png

Opublikowano

Koleżankę gdy wracała do domu, zaczepili ją jacyś pijani kolesie ;p Siostra pokłóciła się z chłopakiem, ja osobiście spędziłem ten dzień zwyczajnie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...