Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak poradzić sobie z GameGuardem w EliteSilkroad


krzychu197

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz problemy że wchodzisz nawet nie stworzysz postaci i DC ? To już nie ma problemu! Ponoć są plotki że nie działa na win xp SP2, a u mnie działa. Jak to zrobiłem do rzeczy:

 

Pobierasz:

 

PK2Tools 0_1 (Nowszej nie chciało mi się szukać :) ) (jest załączony)

 

 

Otwieramy Extractor.exe i wybieramy nasze media.pk2 w folderze z EliteSilkroad.

 

Wypakowujemy plik type.txt gdzie chcemy.

 

Otwieramy go i usuwamy linijkę

GameGuard = "SilkroadTH"

 

A cały text powinien wyglądać w tym pliku tak:

 

Language = "Thailand"

Country = "Thailand"

LanguageTabIndex = "9"

GameType = "Silkroad"

MarkFTPAddr = "emblem.blackrogue.in.th/SRO_CREST"

MarkFTPPath = ""

ServiceName = "BlackRogue"

 

Jeżeli mamy Eng media to tak:

 

Language = "English"

Country = "Thailand"

LanguageTabIndex = "9"

GameType = "Silkroad"

MarkFTPAddr = "emblem.blackrogue.in.th/SRO_CREST"

MarkFTPPath = ""

ServiceName = "BlackRogue"

 

No i otwieramy plik Editor.exe i wybieramy nasze media.pk2 klikając file--> Open

Teraz wybieramy plik zedytowany przez nas type.txt klikając na przycisk Select File.

Kiedy wybraliśmy już nasz zdytowany pliczek ciśniemy na przycisk Import.

Wybieramy File--> Close

I zamykamy nasz program. Mam nadzieję, że pomogłem :D

PK2Tools_0_1.zip

Opublikowano
Opublikowano

No właśnie kup sobie win7 żeby na privie pograć;o.

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Też miałem problem z gg, ale kiedy wyłączyłem wszystkie zbędne procesy (te, przy których nazwa użytkownika, to nasza, a nie SYSTEM, czy USŁUGA SIECIOWA), ruszyło bez edycji media, a i mniejsza obawa o bana za edytowane media.

wiz_taxer.png
Opublikowano

Mam pytanie, czy rozwiązuje to sprawę całkowicie, czy jak pisał kolega w trzecim poście, są co chwilę dc

wiz_taxer.png
Opublikowano

No dc, to cheat usuwający dc po nieudanej próbie logowania na pełny serwer, co było w starszych wersjach silka (przed autologowaniem)

wiz_taxer.png
Opublikowano

Mam problem bo gdy wlanczam i chwile pogram na charze to dostaje dc i tak caly czas

51150.jpg

Gdy wstawiasz mi minusa, to prosze o wyjasnienie swojego zachowania

Opublikowano

Witam mam problem a widze ze temat jest "nowy" cały czas wyskakuja mi jakies błedy od game gauarda i nie moge przez to grac wogole nie dochodze do czesci wpisywania pasów czy ktos wie jak to zrobic zeby było dobrze ?

Opublikowano

TEN SPOSÓB NIE DZIALA LUDZIE!!

 

PO 5 MIN ZAWSZE DOSTANIECIE DC, GDYŻ PAKIET Z GAMEGUARDA NIE JEST WYSYŁANY!!

sygnae.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Co prawda ten mod usuwa game guarda ale zawsze po kilku minutach jest dc. Dlatego jest to wogóle nieprzydatne , kombinujmy nad czymś innym , denerwuje mnie już to non - stop włączanie silka przy craschu logowania.

OldLFsro.png

 

Może i wszystko robię chaotycznie, ale to mój styl życia. Sygnaturka własnej produkcji

^^

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja mam problem z extractorem jak wybeiram media.pk2 to mi wyskakuje blad : Invalid BLowfish Key

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

@up

 

i po co odkopujesz temat -.-?

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...