Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czemu nie moge wlaczyc gry jak mam wlaczony serwer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czemu niemoge wlaczyc minecrafta jak mam wlaczony wlasnyrewer hamachi ?? da sie cos na to poradzic bo chcailem z kolega pograc ale jest lipa bo ja niemoge wlaczyc....

Opublikowano

Hmm jezeli ci wyskakuje : " Could not find the main class : net.minecraft .... to naciskaj smialo na miinecrafta ;pp ja tak mam jak mam wlonczony serwer poprostu naciskaj enter i klikaj na minecrafta wkoncu java odpuisci ^^ pomoglem odpal plusa zawsze sie przyda :) ;D . Pozdrawiam

169048.jpg
Opublikowano

Podaj parametry : Procek, Ram.

 

Bo jak za dużo dajesz, to MC może nie mieć RAMu do pobrania. Więc gry nie odpali.

 

I jaki błąd wyskakuje, kiedy, jak się łączysz czy jak włączasz grę?

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Podaj parametry : Procek, Ram.

 

Bo jak za dużo dajesz, to MC może nie mieć RAMu do pobrania. Więc gry nie odpali.

 

I jaki błąd wyskakuje, kiedy, jak się łączysz czy jak włączasz grę?

wogole niwyskakuje blad zaden poprostu niemoge uruchomic minecrafta jak java od serwa dziala ;/

 

Podaj parametry : Procek, Ram.

 

Bo jak za dużo dajesz, to MC może nie mieć RAMu do pobrania. Więc gry nie odpali.

 

I jaki błąd wyskakuje, kiedy, jak się łączysz czy jak włączasz grę?

Procesor AMD Ahlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 2.10GHz

Ram 1gb ddr2

 

ile masz ramu ?

ile nadałeś na server ramu ?

może być tak że brakuje ci ramu przez server na odpalanie mc :)

mam 1 gb ramu

niezmienialem ile ma wykorzystywac ramu (nieweim gdzie ;P)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...