Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje osoby u której postawimy serwer minecraft hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osoba u której będzie postawiony serwer musi mieć dobrego neta oraz kompa min. 5 ramu. Osoba ta musi mieć minimum 14 lat. Chętny musi mieć możliwość mieć włączony serwer od rana do 24:00. Osoby zainteresowane zapraszam i zachęcam do pisania do mnie na PW :)

Opublikowano

Ja szukam osoby u której będzie postawiony serwer bo wszystkie pliki są gotowe tylko brakuje odpowiedniej osoby bo ja mam zmienne IP

Właśnie po to jest Hamachi! Jak masz zmienne IP to dzięki Hamachi możesz postawić serwer. Problem chyba rozwiązany ...

 

PS jak trafisz na jakiegoś fagasa to po miechu max weźmie i ci sava usunie.

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

Ludzie nie bądźcie głupi i nie zgadzajcie się! Chcecie trzymać kompa 24/7 za darmo dla jakiegos kolesia mieszkajacego gdzies tam daleko ?

 

jak ci tak zalezy to kup dedyka a nie zebraj u innych

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Na jakich plikach odpalasz? Nismonsa czy Krzysztofy?

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

Masz sieć hamachi? W serwer properties jest wpisane ip z sieci ? Twoi kumple dołączyli do sieci?

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

CanaryMod, jest do dupy. Pełen bugów i są z nim problemy. Polecam Ci Bukkit, mniej problemów z portem.

 

Ja bym Ci mógł postawić, (9 gb ramu na serwer), net 7 mb's.) - Ale coś, za coś. ; d

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...