Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie mogę się połączyć z serwerem


Gość lukasz22126

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w tym temacie chciałbym poprosić o pomoc, włączam CA EU loguję się normalne i bum, "Connection to serwer please wait.." i tak zostaje, czasami udaje mi sie połączyć, dodam że przed wejściem do klanu tak nie miałem, potem wyszedłem z klanu i mogłem normalnie grać ale potem znowu się to nawróciło....... Już mnie to denerwuje ja nie moge grać a inni mogą.. Prosze o pomoc polecą ++.

Opublikowano

Mam 2 GB RAM, okej zobaczę. Jak by coś mam Win 7 32 bit, internet AJC 1GB.

Opublikowano

Ściągnij program Game Booster ..

I uruchom grę przez ten program ^^

Mój sposób na laggi ;d

beznazwy1kopiac.png

|Nob|Random|Hejter|

Opublikowano

No niestety nie idzie nic z tym zrobić, jak przychodzę do domu to nie wbiję dopiero ok 16-17 mogę wejść nie wiem czemu... Może temu że dzieci ze szkoły przychodzą jest przepełnione i lagi są . Nie mam pojęcia dziękuję za szybkie odpowiedzi Zavetti oczywiście + bo coś tam pomogło :) Temat do zamknięcia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...