Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]wiecie coś więcej o wymaganiach BigPointu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ekipa DarkOrbit szuka wsparcia: zostań moderatorem forum lub czatu!

 

Dołącz do ekipy DarkOrbit – nie tylko jako gracz, ale też jako członek naszej ekipy. Gra rośnie z dnia na dzień, a wraz z nią także społeczność. Dlatego szukamy teraz zaangażowanych „opiekunów” naszej społeczności.

 

Zgłoś się: szukamy moderatorów forum i moderatorów czatu.

 

Twoje zalety:

 

-ukończone 18 lat,

-doświadczenie w DarkOrbit (grasz z zaangażowaniem i bardzo dobrze znasz grę),

-potrafisz udzielać rad dotyczących gry, a pomaganie innym sprawia Ci przyjemność,

-lubisz moderować, jesteś dyplomatyczny i sprawiedliwy,

-znasz komunikatory i ich funkcje (czat, skype, teamspeak itp.) i jesteś aktywny na forum,

-jesteś przynajmniej raz dziennie online,

-dobrze mówisz i piszesz po polsku (j. angielski mile widziany),

-jesteś odpowiedzialny, samodzielny i zdolny przyjmować i wyrażać krytykę,

-umiejętność pracy w zespole, lojalność i dyskrecja to Twoje dodatkowe atuty.

 

Doświadczenie jako moderator na innych forach są atutem, ale nie warunkiem. W naszej ekipie pracują sami mili ludzie, którzy z otwartymi rękami przyjmą nowego kolegę czy koleżankę. Sam możesz wybrać, czy chcesz moderować czat czy forum. A teraz kilka słów o tym, co Cię czeka:

 

Twoje zadania jako moderatora formu:

 

-dbasz o to, aby reguły forum były przestrzegane,

-czytasz prawie wszystkie posty,

-reprezentujesz naszą ekipę wśród graczy,

-pomagasz użytkownikom forum udzielając rad i wskazówek,

-pracujesz wraz z nami nad rozwojem gry,

-moderujesz forum sumiennie i najlepiej jak potrafisz,

-może się zdarzyć, że będziesz musiał zwrócić uwagę użytkownikowi lub go oficjalnie upomnieć.

 

Twoje zadania jako moderatora czatu:

 

-dbasz o to, aby reguły czatu były przestrzegane,

-czytasz, co ludzie piszą,

-reprezentujesz naszą ekipę wśród graczy,

-udzielasz użytkownikom rad bezpośrednio na czacie lub kierujesz ich do forum,

-pracujesz wraz z nami nad rozwojem gry,

-moderujesz forum sumiennie i najlepiej jak potrafisz,

-może się zdarzyć, że będziesz musiał zwrócić uwagę użytkownikowi lub go oficjalnie upomnieć.

 

Jak ubiegać się o te stanowiska?

 

Twoja duża aktywność w grze i bardzo dobre posty na forum mówią oczywiście same za siebie i są największym atutem. Aby jednak poznać Cię bliżej, prosimy o przysłanie mailem krótkiego listu motywacyjnego, który powinien zawierać odpowiedzi na poniższe pytania:

 

-Jak oceniasz swoją znajomość języka polskiego? (od bardzo dobra do niedostateczna)

-Jak oceniasz swoją znajomość języka angielskiego? (od bardzo dobra do niedostateczna)

-Jak się nazywasz w prawdziwym życiu?

-Jak brzmi Twoja nazwa użytkownika w grze (jeśli jest ich więcej, podaj wszystkie)

-Twoje ID użytkownika?

-Ile masz lat?

-Skąd pochodzisz (pochodzenie, miejsce zamieszkania)?

-W jakich godzinach jesteś zazwyczaj online?

-Dlaczego właściwie chcesz zostać moderatorem? (krótka motywacja)

-Opisz się krótko (opowiedz coś o sobie, aby przybliżyć nam swoją osobę).

 

Rozbudziliśmy Twoją ciekawość? To wyślij Twoje zgłoszenie >>>Tutaj<<<

 

Z niecierpliwością czekamy na Twój list motywacyjny i życzymy Ci nadal dobrej zabawy i wielu sukcesów w naszej grze!

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Nie ma mozliwosci wspolpracy z BP.

Kiedys byla, mozna bylo kupic silnik,

ale teraz, musicie zlozyc bardzo dobra

oferte, by dostac serwer.

I dobra oferta to nie 10tys zlotych tylko

kilkadziesiat razy wiecej :\

Opublikowano

Dlaczego? Dla doswiadczonej osoby w flashu i ogolem sprawami z web (Html, Sql, Php, Flash), to tak za 10tys. mogl by ci ktos napisac.

Jak to zrobic? Przesledzic pakiety, czego client potrzebuje, i stworzyc serwer ktory na nie bedzie odpowiadac :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...