Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Taj. Rubinowa Skrzynia...


RazLut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widać nowa ciekawostka, bo nawet nie dodali tego klucza na wiki, nic o nim nie wiadomo, więc widać że niedawno powstało. No to trzymać na razie, droperom gratuluje szczęścia.

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 Z tego co sie orientuje takie szkatulki nie leca na Pl'u  

 

To dobrze się orientujesz. Takie szatulki nie lecą na PL'u.

 

Wejdź sobie na PLa i zobacz że są. :)

 

Coś nie wierze że 3x łuska poleciała .

Opublikowano

Możliwe ,że poleciała ta łuska , z takich szkat wszystko jest możliwe ;)

 

Przynajmniej ja wieże ..

 

Bo z tajemniczej szkaty poty raczej nie dropią ;p

bleach%20tag.png
Opublikowano

A więc, od dziś zauważyłem ze rozpoczął sie drop kamieni glyph. Dropia w szybkim tempie ponieważ przez pół godziny na ezo mam 25 ;) Szkate widziałem dzis w sklepiku, ale klucza jeszcze niestety nie.

Tutaj macie ss z dowodami i ciekawostke ^^

http://img705.imageshack.us/img705/4984/0509201047.jpg
http://img856.imageshack.us/img856/8403/0509201054.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/6898/0510111619.jpg
http://img146.imageshack.us/img146/5131/0510111621.jpg

1b578e01bb71471cmed.png

Opublikowano

mi juz 2 szkaty droply ale klucza nikt nie ma i nie wie po co mi on :D

 

jak cos na kronos gram ;P KamilCooL ^^

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

No Boardzie mają klucze... Nawet ss pokazane...

mozesz dac link do tematu na board'a może wycisne od nich skąd lecą kluczyki

Opublikowano

Drop ze szkaty

 

każdy jaki istnieje:

 

naszyjnik +7

branzoleta +7

kolczyki +7

buty +7

helmy +7

 

 

bronie 65-75 +7

 

tarcze na 61 +7

 

Rubinowy Klucz:

 

drop : z kazdego metka min. 5 lvl

 

szansa na drop : 10 %

 

 

klucz mam ale szkaty nie mam :(

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Po co gadacie bez sensu ze takie szkatulki nie istnieja ? Dla waszej wiadomosci dropia...Bo parenascie widzialem w sklepie.

Opublikowano

Jeszcze z 10 osób niech napisze że dropią / nie dropią . ExPuma z jakiego metka poleciał Ci klucz ? Ja od wczoraj dropnołem z 10 szkat ale żadnego klucza , wydaje mi się ze szkaty lecą z mocniejszych metków a klucze słabszych ale kto wie ... Szkaty dropiłem na metkach 70 jak coś .

Opublikowano

Ciekawe czy opis dropu ze szkaty to prawda :P Bd musial sprawdzić co dropnie i podziele się z wami tą informacją ale także prosze o podanie waszego dropu jeśli komu kolwiek uda się takową szkate otworzyc :P

 

 

 

Hmmm... ZALIK+7 by sie przydal xD

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Na board pisał ktoś, że ta skrzynka dropi z wszystkich metków i chyba bossów. Ale wątpie, żeby z niej dropiły przedmioty do robienia niebieskich stali.

Takie jest moje zdanie :)

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Ze skrzynek moze dropnac wilka wojennego :)

Oraz dodania/zmiany bonow i inne smiecie :)

Poczytajcie sobie na mailu w spamie xD

35677.png27235.png

34025.png28520.gif

 

 

 

 

Dixon37

Opublikowano

Klucz można wziąć z IS'u za 39 SM

Metin2 4 fun !

 

mechatronic 68lvl mental - ban ;/

Fox 48lvl dagger - kradziony ;/

Paciox12 45lvl body - kradziony ;/

DemonV8 60lvlWP - ban ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...