Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Zrobiłem serwer na plikach Bukkit edytowanych przez Nismons. Problem jest taki że ja mogę wejść na serwer a moi kumple nie.

I nie wiem w czym tkwi problem. Pomóżcie odwdzięczę eis + Z góry dzięki :)

@Down

tak

@nuqubek

wyłączyłem i ciągle ma ten sam błąd

@TheMorteMaster

tak

@edit

zauważyłem że co około 50 sekund wyświetla się tekst [WARNING]Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded?

i na samym początku podczas włączania

[WARNING]**** SERVER RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!

[WARNING]The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.

[WARNING]While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.

[WARNING] To change this, set "online-mod" to "true" in the server.settings file.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam ten sam problem. Ja mogę sobie śmigać na serwerze a mój kolega nie. Wyłączyłem zaporę oraz mam online-false. Nie wymagam też white-listy, ale na wszelski wypadek wpisałem mnie i jego.

Opublikowano

1. Wyłącz:

-Antywirus

-Zaporę systemową

 

2. Sprawdź czy dobrze jest ustawiony plik ''server'' oraz czy zrobiłeś to na hamachi, jeżeli nie - Włącz porty w Routerze.

 

3. Sprawdz czy poprawnie wpisałeś ip i czy premium jest na ''false''

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...