Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, gdy się gdzieś teleportuje np z M1 do M2, normalnym portalem nagle ekran zaczyna mi skakać i nic sie nie dzieję musze nacisnąć ESC i wyloguj i wtedy przenosi mnie do pkt logowania gdy sie zaloguję już jestem na tej mapie M2 tu pojawia sie moje pytanie co jest przczyną wiem, że nie mam najlepszego kompa dlatego

 

Chciałbym sie dowiedzieć jaka część komputera jest za to odpowiedzialna proszę o konkretne wypowiedzi a nie:

"Nie wiem dokladnie , ale masz złom kup se nowy"

"Tak jak up"

"Nie graj w metina"

Każdy taki post bedzię zgłaszany proszę nie robić niepotrzebnego spamu kto wie niech napisze odwdzięcze sie + oraz 5*.

 

Pytanie to zadaję dlatego, że denerwuję mnie, logowanie co 5min ;(

 

 

Dodam że dzieję sie to na privach jak i na globalu oraz gdy teleportuje się pierscieniem, teleporterem jak i portalem.

Opublikowano

1.użyj AdvancedSsytemCare i 'przeczyść' komputer.

jeśli nie pomoże to reinstall metina

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Spróbuj oczyścić CCleanerem albo spróbuj reinstall może, wgraj na inny dysk metin, może coś to blokuje, powyłączaj zbędne programy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...