Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chcesz zainstalować pluginy to na na serwie z minecraft.net nie da rady. Musisz ściągnąć craftbukkita stad KLIK .

Jak włączysz to pojawi Ci się folder Plugins. Tam je wklejaj.

Pomogłem? Daj + :)

 

Noname94PL.png

Opublikowano

Jak chcesz zainstalować pluginy to na na serwie z minecraft.net nie da rady. Musisz ściągnąć craftbukkita stad KLIK .

Jak włączysz to pojawi Ci się folder Plugins. Tam je wklejaj.

 

Jest też możliwość utworzeniafolderu plugins ale ja to testowałem ( działało) na 1.4 więc nie wiem czy na 1.5 bo często zmiany robią z tymi pliczkami ;).

Opublikowano

dobra pobrałem i co dalej?

 

nawet wypakowałem ale co dalej?

 

jak odpalic i wogule bo nie widze nawet pliku plugiats

 

trzeba usunonc meta-inf i tam coś zamiast ?

Opublikowano

Po pierwsze ściągnij firefox'a i ogarnij ortografie.Po drugie pisz dokładniej bo nie wiem o co Ci chodzi

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Jóż ściągnołę to i rozpakowałę tak jak napisałę ale nie ma tam folderu o nazwie plugins no chyba rze mam go stworzyć to powiec i nie wiem jak to odpalić , a ortografa to przykto mi nie dokońca moja wina bo mam dyslekcje.

Opublikowano

Musisz poczekać troche (u mnie wypakowywało się 3 min) musi sie pojawić ten folder, chyba że złe ściągasz.

Tu masz download. Klik

Pomogłem? Daj + :)

 

Noname94PL.png

Opublikowano

Chłopie naucz się ortografi, takie błędy, że dziecko w 6 klasie lepiej pisze, niż te twoje coś :D

 

pobierz se moje pliki:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/339739-dl-pliki-serwerowe-by-krzysztofa-na-minecraft-15-15-01/

 

i odpal plikiem .bat

 

mają one wgrane wszystkie najważniejsze pluginy :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

ZeAs a jakie pliki ci wyskoczyły z tego pliku bukita?

I jak to odpalić?

Bo jak prubuje odpalić serv jakimś wogule dziwnym sposobem to wyskakuje coś user not premium czy coś takiego.

Ktoś odpisze?

Opublikowano

działa ! hura znalazłę sam sposub tylko pytanie czy inni mogą wbić oto muj server :

sieć hamahi 321.321.321.123.123.123

hasło 123

ip serva 5.166.34.159

port jesli będzie potrzebny to 25565

prosze pisać jak ktoś chce ma whitliste>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...