Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim... Mam dziś do zaprezentowania oraz download do mojego save.

 

Co posiada mój save?

 

Dom.. Może nie taki duży ale wszystko się w nim mieści :P

 

 

20110508152738.png

 

 

Fabryka kaktusów... 30 kaktusów / min

 

 

20110508152726.png

 

 

Szklarnia.. Wiem trochę mała ale byłem wykończony...

 

 

20110508152721.png

 

 

Mob Grandier... 3,5 tygodnia na niego poszło .... ( szkoła też zajmuje czas... )

 

 

20110508152734.png

 

 

Oraz kolejka... Na razie nigdzie nie prowadzi.. ale sami sobie pociągniecie tory tam gdzie chcecie :P Przepraszam za jej wygląd ale mob grandier tak mnie przejął że rozkopałem kolejke i nawet nie zauważyłem :P I musiałem od nowa stawiać tor powrotny..

 

 

20110508152801.png

 

 

 

UWAGA!!!

 

Teraz parę spraw o których musicie wiedzieć:

 

- Zakaz wchodzenia na piętra od mob grandiera.. Ponieważ wystarczy że jeden creeper wybuchnie i koniec..

- Pracowałem z kolegą ponad miesiąc i nie używaliśmy żadnych cheatów.. wszystkie materiały zdobywaliśmy sami.

- nie radzę wchodzić do wnętrza kolejki.. może to was do niej zniechęcić wyglądem :P

- Na save został nie wykończony zamek... Sami sobie go dokończycie. ( o ile będzie wam się chciało )

 

~DOWNLOAD~

 

Save:

 


http://www.speedyshare.com/files/28357885/world.rar
To jest ukryta treść, proszę

 

Skan:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Oceniajcie.. PRACA ROBIONA BEZ WSPOMAGACZY.... !

graphic.png

Opublikowano

Bo narazie nie mam czasu.. Tzn. zeby ludzie sobie wykończyli zamek w jaki im sie sposób podoba.. a co, będziesz grać na save i nic nie robić ? :P

graphic.png

Opublikowano

Odświeżam.

 

PS. teraz chciałbym zrobić coś dużego a zarazem przydatnego.. Piszcie co byście chcieli :P ( i żeby to było możliwe do wybudowania.. )

graphic.png

Weteran
Opublikowano

Mogę prosić inny hosting? Nie chodzi mi speedyshare od dłuższego czasu niestety. Wrzuć na megaupload to zrobię edita i ocenię.

 

 

@Edit

 

Refreshujemy co 24h :)

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Według mnie cienko wygląda ta czacha typu ctsg na ścianie, kaktusownia oraz stacja - ciężki sufit utrzymujący się na 4 "kijkach". Fajna szklarnia, dom w miare fajnie wygląda.

Opublikowano

Ta "czacha" z CTSG to miała być głowa psa.. to wybudował jeden z moich kolegów jako "gość" i zapomniałem to usunąć...

 

PS. Dodany download na multiupload = megaupload :P

graphic.png

Opublikowano

Yrokin, chętnie Wam bym pomógł przy rozwijaniu save, jak byście tylko chcieli. : )

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Nawet chętnie.. ale aktualnie rozwijam już go sam na single.. a nie mam internetu ani kompa do stawiania serwera. ;/

 

PS. Kolejnym projektem będzie zombie arena :P

graphic.png

Opublikowano

Super.. Dziękuję za ocenę mojego save. Wszystko będę kontynuować.. Szkoda tylko, że miałem 4 plusy a mam 1 ;/ zbieram + :P

graphic.png

Opublikowano

Spoko, mogę postawić serwer na kompie. ( Ale max, tydzień.) Bo z kolegą robimy serwer, z własną fabułą i bd testować go właśnie na hamaku.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Już zaczynam zbierać obsydian ( patrz wyżej ) i zabieram się do roboty.. możliwe że zajmie mi to tydzień albo trochę mniej.

graphic.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...