Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Portale Społecznościowe.


Czy korzystasz z portali społecznościowych ?  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy korzystasz z portali spo?eczno?ciowych ?

    • Tak
      48
    • Nie
      35
  2. 2. Z jakich portali korzystasz ?

    • Facebook
      41
    • Nasza-klasa
      38
    • Twitter
      6
    • Share
      6
    • Z ?adnego.
      35

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mialem nk to tez wyjebalem z 2 lata temu... teraz zalozylem fejsa i narazie nie zamierzam usuwac. z nk wyszedlem ze wzgledu na wielka skale staruchow. osobiscie nic do starszych nie mam ,ale juz sie nie dalo normalnie ze znajomymi pogadac tylko kulturka obowiazywala ,a poki co na fejsie tego nie ma chociaz zmienia sie to i juz lekko wkurwia jak sie zobaczy jakas bozene 50 lat po studiach .......

hersygna.png
Opublikowano

Korzystam z nk, facebooka i lastfm.

Najczęściej siedzę na facebooku, szybki i łatwy kontakt ze znajomymi, na naszej klasie głownie przeglądam nowe zdjęcia + od czasu do czasu sam coś wrzuce a last.fm służy mi głownie do porównywania gustu muzycznego ze znajomymi + od czasu do czasu można natrafić na ciekawe kawałki których wcześniej nie słyszałem.

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

spokojnie, fejs też za chwil kilka spadanie na dno. A tam konta tak łatwo się już podobno nie usunie. Ja korzystam z fejsa, przypomniał mi się last.fm, będę musiał zajrzeć.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nie mam, nie potrzebuję tego.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Nk i FaceBook(BOOM)

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Opublikowano

dawno dawno temu mialem konto na nk ale i tak logowałem sie średnio 2 razy na miesiąc wiec postanowilem je usunąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...