Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie, chcialbym zapytac czy jest jakis sposob na ominięcie bana ?

I wiesz co mnie boli? - Że w głowach się pierdoli ! ;/

Opublikowano

Nigdy w 100% nie uchronisz się przed banem za botowanie. Codziennie usuwaj foldery Dump i RD z folderu z Silkiem. Nie pisz na autoparty LTP 24/7 lub Taxi ........ Very fast bot. To napewno coś pomoże ale tak jak mówię ... nigdy pewności niema.

OldLFsro.png

 

Może i wszystko robię chaotycznie, ale to mój styl życia. Sygnaturka własnej produkcji

^^

Opublikowano

Nigdy w 100% nie uchronisz się przed banem za botowanie. Codziennie usuwaj foldery Dump i RD z folderu z Silkiem. Nie pisz na autoparty LTP 24/7 lub Taxi ........ Very fast bot. To napewno coś pomoże ale tak jak mówię ... nigdy pewności niema.

dzięki ;) . a co to za foldery? nic sie nie dzieje jak je usuwam?

I wiesz co mnie boli? - Że w głowach się pierdoli ! ;/

Opublikowano

@up teraz juz nie ma jak kiedys ze kupiło sie silki i nie dostanie sie bana za botowanie ; )

speed.io.png

14119.gife9f7689074319b8d.jpg

18706.png

6077.png

PrincessStar.png

Opublikowano

@up teraz juz nie ma jak kiedys ze kupiło sie silki i nie dostanie sie bana za botowanie ; )

zal kasy na gre ;P nawet jak to jest 18zl.. ;) wiem ze niektorzy graja na bezplatnym od paru lat i nic, i chcialbym wiedziec czy cos trzeba robixc zeby nie dostac czy po prostu liczyc na fart

I wiesz co mnie boli? - Że w głowach się pierdoli ! ;/

Opublikowano

zal kasy na gre ;P nawet jak to jest 18zl.. ;) wiem ze niektorzy graja na bezplatnym od paru lat i nic, i chcialbym wiedziec czy cos trzeba robixc zeby nie dostac czy po prostu liczyc na fart

tak ale oni na płatnym bocie grają i temu nie mają :)

niema uniwersalnego sposobu

Teraz nie słyszy się o banach ale znajjomy seal of nova set 108 lvl miał sillków na koncie xxx wszystko a dostał bana itp :)

kto ma pecha ma bana proste ^^

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

ichigohollowimg.jpg

Przed chwilą ruszyłem a blisko już końca

Opublikowano

tak ale oni na płatnym bocie grają i temu nie mają :)

niema uniwersalnego sposobu

Teraz nie słyszy się o banach ale znajjomy seal of nova set 108 lvl miał sillków na koncie xxx wszystko a dostał bana itp :)

kto ma pecha ma bana proste ^^

no czyli 3ba liczyc na fart ;)

I wiesz co mnie boli? - Że w głowach się pierdoli ! ;/

Opublikowano

tak ale oni na płatnym bocie grają i temu nie mają :)

niema uniwersalnego sposobu

Teraz nie słyszy się o banach ale znajjomy seal of nova set 108 lvl miał sillków na koncie xxx wszystko a dostał bana itp :)

kto ma pecha ma bana proste ^^

 

 

a ja mialem kiedys bana, i teraz mnie odbanowali :D

Nukereq.png
Opublikowano

@UP

 

Po pewnie miałeś bana za nieaktywne konto a nie za bota ^_^

 

A żeby nie dostać bana wystarczy fart ...

Ja na ibocie wbiłem 91lv bowa i nic ^_^

Opublikowano

@UP

 

Po pewnie miałeś bana za nieaktywne konto a nie za bota ^_^

 

A żeby nie dostać bana wystarczy fart ...

Ja na ibocie wbiłem 91lv bowa i nic ^_^

bez silkow grales/grasz?

I wiesz co mnie boli? - Że w głowach się pierdoli ! ;/

Opublikowano

jedynym sposobem żeby nie dostać bana to grać 100%legit kupowanie silków nic nie da i oczywiście kasowanie plików z dump i rd zmniejsza szansę na dostanie bana ale samo używanie bota już się wiąże z dostaniem bana więc niema i nie będzie możliwości na nie dostanie bana na używanie nielegalnych programów ..........

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@UP

Nie archeologuj.

 

Zamykam.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...