Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ale Glupie Dzieci Zal Wziely By Sie Za Nauke


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Kaled

ty się ogarnij!! nie pisze się musgu tylko mózgu !! Radzę ci kupić słownik ortograficzny

@lamas1

No dzieci, przecież ja nie mówię , że jestem dorosły ;/

A pornole są dla dorosłych (+18)

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

Używasz musgu? wypierdalaj do nauki bo to nie temat dla dzieci. Wyolbrzymione gówno i tyle.Wg kto wierzy w te super sfiit newsy od gg?

 

kurwa to w telewizji bylo kozaku...

hersygna.png
Opublikowano

Telewizja też kłamie lamusy, robią wszystko by podwyższyć oglądalność, więc nikt nie wie jak było naprawdę - można tylko przypuszczać.

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Wszystko idzie od rodziny , jesli w domu nie ma rozmów o tym czyli edukacji seksualnej to potem dzieci chodzą i robią takie rzeczy.

Tak więc drodzy rodzice - usiąść i porozmawiać !

63989389769756300986.png

Opublikowano

Raczej nie na tym forum nawołuj do rodziców dzieci tylko na innych :P

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

@UP

Zboczuch :D

@TOP

Ah te cudowne zabezpieczenia na stronach z pornosami - "Czy masz 18 lat ? - "Tak" lub "Nie" ;/

Chociaż żeby było , żeby podać datę urodzin - jak mniej niż 18 lat to już nie może wejść i tyle .. Tak jak z rejestracją na Face Book'u

 

W takim wieku takie rzeczy ? Oo

Idiota kompletny ;/ Ja mam 13 lat i takiego czegoś bym w życiu nie zrobił ;/

 

Do autora :

A ty też byś się wziął do nauki ;/ Takie bogate słownictwo masz , że użyjesz słowa "żal" ?

 

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

Wypowiadał się w TV, że było hard corowo (Pozycje i rzeczy jakie tam robili były zdecydowanie ponad program nauczania i wiedzę w szkole podstawowej <- tak powiedział seksuolog w TV). Filmik w necie jest na 100%... tylko pytanie za 100 pkt kto go znajdzie xD

ps. była też sprawa o gwałt dziewczyny jakiejś, seks z psem itd... who cares ? można (dziewczyna) brutalnie to powiem zmarszczyć freda jak ktoś jest na tyle nie-fajny, że nie jest w stanie wyrwać/pomacać rówieśniczki...

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

@UP

A co jest w programie nauczania niby ??!! Wych. do życia w rodzinie ? No może coś być ale czy ja wiem czy mówią jak się ułożyć ... Jedynie pewnie jest "Członka umieścić w pochwie" Oo

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

Jeżeli to prawda...

 

... to po prostu, brak słów.

 

Żeby kolegę, młodszego, który nawet 10lat nie skończył.

Właściwie, gwałt jest czymś świńskim, ale cóż, jest sprzedajny, przyjemność dla samego siebie, i nadużywają go faceci, a tutaj, ... dzieci.

Szok. Współczuję temu 9 latkowi, i jego matce...

 

@ chaterchater

 

Rozumiem, że jesteś bi, skoro propagujesz seks z dwoma kobietami.

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Zmienia się wszystko. Poziom kultury w naszych szkołach spada. Powinni pozamykać gimnazja. 8 lat podstawówki i po rok dłużej średnia. Zachodu się zachciało. Teraz taki gówniarz co ma 16 lat się za dorosłego uważa bo do gimnazjum chodzi. Papieroski, piwko, imprezki. Niestety coś takiego pasuje do coraz większej ilości uczniów. Nie chcę nikogo obrażać bo są na tym forum gimnazjaliści, wiadomo nie każdy taki jest prawda ?

Gimnazjum wspominam najgorzej z wszystkich etapów edukacji

f.png

Opublikowano

Powiem wam tak... są ludzie i parapety...

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

@Fifolski

Sam mam szczęście i trafiłem do jakiegoś wyjątkowego gimnazjum gdzie niewiele się dzieje... Ale to 100% prawda z gimnazjami... na bierzmowaniu miałem (nie) miłą przyjemność integracji i... takiej demoralizacji i papki, którą mają w głowach dawno nie widziałem :s

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Ehh takie naganne zachowanie dzieci jest tylko winą rodziców gdyby wychowywali dobrze swoje dzieci patrzeli na ich nastawienie do nauki itp . takze w jakim towarzystwie przebywaja tego by nie bylo ...

 

patologia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...