Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]SkóRzana Kurtka I RęKawice -.-


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, już kiedyś o to prosiłem, ale może spróbuję jeszcze raz.

Jestem grafikiem, ale ostatnio naszła mnie ochota, aby stworzyć skórzaną kurtkę i rękawice dla postaci z Metin2. W końcu - skóra jest modna, więc chciałem ją wprowadzić do świata M2.

W tym problem jednak, że po edycji ubrań skóra wyglądała jak płaska, taka nierealistyczna...

Chciałem skopiować wszystkie rzeczy z gry The Sims 2, ale również mi się nie udało.

Chciałem dowiedzieć się, jak można zrobić taki bajer.

Można ewentualnie skopiować kurtkę z The Sims 2, ale byleby nie leżała na postaci jakby była płaska.

 

Pozdrawiam, i czekam na odpowiedzi.

Opublikowano

Moim zdaniem trzeba pobawić się w 3D,a to dużo roboty, ja np: zrobiłem parę postaci do gta4 w 3d,do metin 2 robie i się trudzę bo nie skopiuje bo plik gr2 to musi być

Opublikowano

I Ty się grafikiem nazywasz? No wybacz, ale bez przesady.

Blender czy inny program do 3D jest tu jedynym wyjściem, ale wątpię, że na tym forum znajdziesz pomoc dotyczącą tego tematu.

Także ten

Opublikowano

A mnie te Twoje fochy srochy obchodzą.

Nie nazywaj się grafikiem, skoro nie potrafisz modelować w 3D.

 

A wstawiać bluzeczki z Simsów to ty sobie możesz... Widać właśnie jaki z Ciebie grafik.

Także ten

Opublikowano

Daj spokój, koleżko.

Nie każdy musi modelować w 3D. Znam wielu którzy zrobili karierę bez posiadania tej umiejętności.

______________

 

A co do "wstawiania bluzeczek z Simsów" ...

To była tylko próba, jak to będzie wyglądać.

 

I jeszcze większy foch z przytupem, melodyjką i machnięciem włosami -.-

Opublikowano
Znam wielu którzy zrobili karierę bez posiadania tej umiejętności.

Nom, zostali piosenkarzami, malarzami, aktorami... Ale napewno nie "grafikami".

Grafik, to przede wszystkim osoba, która ukończyła szkołę z kierunkiem

graficznym, cyfrowych procesów graficznych, lub innej powiązanej.

 

Chłopie, jakiś niemożliwy jesteś.

I jeszcze większy foch z przytupem, melodyjką i machnięciem włosami

To ma być śmieszne, czy załamujące? Bo jest żałosne.

 

Pokaż screena, jak masz "płaskie" ubranko z Simsów na postaci w Metinie...:)

Także ten

Opublikowano

Baw się w 3dsmaxie, jest dużo roboty. Bawiłem się w to, po 40 minutach odpuściłem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...