Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Gun Emporium - Informacja Na Temat Zakładki


Liperek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesli to zacznie dzialac to za pewne pojawi sie patch ktory bedzie zajmowac drugie tyle co gra - polaczen broni bedzie duzo i gra zacznie kolosalnie duzo zajmowac ;p

Jeśli piszesz "Łap plus"

kliknij w plusik pod postem...

 

2uszjfm.jpg

Opublikowano

Juz bardzo dawno temu slyszalem ze to bedzie do wymiany broni z innym graczem lub sprzedawanie innym tak jak ktos UP napisal tak a nie do kombinacji broni a jezeli cos takiego bedzie to pewnie tylko bronie za NX i jescze bedziesz musial doplacic kolejnymi NXami

-Ushio.png
Opublikowano

Juz bardzo dawno temu slyszalem ze to bedzie do wymiany broni z innym graczem lub sprzedawanie innym tak jak ktos UP napisal tak a nie do kombinacji broni a jezeli cos takiego bedzie to pewnie tylko bronie za NX i jescze bedziesz musial doplacic kolejnymi NXami

Gun Emporium (tł. pol Centrum Handlowe Broni (palnej))

"Alea iacta est!"

Opublikowano

@up

 

Pozdrów translator.

 

Nie ma co spekulowac, jeśli opcja wyjdzie (i czy wogóle wyjdzie) to na pewno ktoś ambitny zrobi o tym tutorial.

 

Zamykam. kto chciał, to się dowiedzialł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...