Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki


EvolutioN_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/347801-szukam-kogos-kto-mi-rozpakujezapakujeedytuje-pliki/page__st__160__p__2844056#entry2844056

 

Naprawdę nikt nie umie tego zrobić? ;/

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/347801-szukam-kogos-kto-mi-rozpakujezapakujeedytuje-pliki/page__st__160__p__2844056#entry2844056

 

Naprawdę nikt nie umie tego zrobić? ;/

 

Prosze o rozpakowanie pliku patch11 pisac na gg 10731096 albo PW

 

http://www.speedyshare.com/files/29497481/patch11.eix

http://www.speedyshare.com/files/29497493/patch11.epk

 

 

UPS soryy że walnąłem do w odpowiedzi ^^

 

@UP do skasowania ^^ niechcący dałem do odpowiedzi

 

 

 

Proszę o rozpakowanie pliku patch11 pisac na gg 10731096 albo PW

 

http://www.speedyshare.com/files/29497481/patch11.eix

http://www.speedyshare.com/files/29497493/patch11.epk

Give Me Plus ;D

Opublikowano
Opublikowano

Omg...

Nie ma takiego czegoś jak standardowy pong

Na jednych jest :

1234abcd5678efgh lub testtesttesttest

na kolejnych będzie jeszcze inny

 

Laucher ma być pod server hamachi czy dedyk ?

Opublikowano

Omg...

Nie ma takiego czegoś jak standardowy pong

Na jednych jest :

1234abcd5678efgh lub testtesttesttest

na kolejnych będzie jeszcze inny

 

Laucher ma być pod server hamachi czy dedyk ?

 

 

testtesttesttest <-- taki pong , i launcher pod Hamachi

Opublikowano

Spakuje ktoś mi item_proto ???

link

http://www.speedyshare.com/files/29532143/item_proto_dump.xml

 

Nie da rady tego spakować.

Wpisy masz pobugowane/niekompletne

Bywalec
Opublikowano

Szukam kogoś kto mi zedytuje pliki do cliienta tak , aby było widać królika wielkanocnego , metiny wielkanocne według tego tematu :

http://www.mpcforum.pl/topic/346886-tut-wielkanocny-metin/

Hosting : dowolny

PS: proszę o szybka edycję z góry thx !

Pompa Jak Skurwysyn

 

 

 

METIN2.PL - 76LV

 

 

4H4 OWNED

Pasjonat
Opublikowano

@Zbeniu

 

Pakowanie roota z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/413309-pomocyspakuje-mi-ktos-root/

 

http://wyslijto.pl/plik/t3w2sgad21

 

skan:

 

0/43

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=233377a75d7f02a410d51c7d2ea825d995518c1803af3eef011bf7c874280d61-1312122901

Opublikowano

@Zbeniu

 

Pakowanie roota z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/413309-pomocyspakuje-mi-ktos-root/

 

http://wyslijto.pl/plik/t3w2sgad21

 

skan:

 

0/43

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=233377a75d7f02a410d51c7d2ea825d995518c1803af3eef011bf7c874280d61-1312122901

Dawaj następnym razem plik xml, bo bez tego nie idzie spakować ;x

http://www.speedyshare.com/files/29678452/pliki.rar

Skan na jotti bo virustotal ma focha na mnie ;<

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/05ed2c382fa12e9687281a0a5ca0d2b423ffe824

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Witam proszę o spakowanie mi roota

powód- pakery sypią mi błędy podczas pakowania

hosting-

http://www.filesonic.pl/file/1624241084/Source.rar

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...