Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Ustawić ŻEby Sztabki Się ŁąCzyłY Automatycznie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o sprawę jak zrobić,co edytować w cliencie żeby sztabki dropiące z mobów po ich wzięciu do EQ samę się grupowały lub żeby ręcznie można było je grupować ale żeby wopgóle można tak bylo zrobić.

Chciałbym żeby się grupowały minimum po 20 ,może być nawet 50 sztuk.

Nie chodzi mi ze są w sklepie po 50 sztuk tylko że w EQ sie grupuję po 50sztuk .

Gdzie i jak to zrobić?

Czy pliki znajdują się w cliencie?

Czy można sobie samemu ustwić takie grupowanie jeśli nie ma swojego serwa tylko naprzykład gram na jakimś privie i czy mogę samemu sobie dać do clienta takie grupowanie?

 

Prosze o pomoc na PW lub tu w komentach....

Opublikowano

A jeżeli gram na innym dedyku,a dedyk nie jest mój to wystarczy jedynie zmienić w cliencie w item proto?Cz w navicat też trzeba ustawiać?

Chodzi mi o to czy da radę zmienić tylko w clientowym item proto i czy to wystarczy?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...