Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chciałem zagrać w tibie to będzie mój pierwszy raz i nie wiem jak zrobić priva, który działa próbowałem, ale nie mogłem żadnego zrobić.Jak by ktoś mógł wytłumaczyć mi jak zrobić i dać priva, który działa to będę wdzięczny plusy dam.

Opublikowano

Po co ci priv ? Graj na global [RL]

Polecam swiat guardia ;]

Imho.

priva będzie łatwiej obczaić na początek.

 

@autor

Ja zaczynałem na początku na ots'ach naruto, a skończyłem na globalu.

Jeżeli o ots'ach mowa- polecam classic ots

To jest ukryta treść, proszę

Global mapka, itp.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja Polecam Zrobienia Własnego OTS , Wklejenia na strony Danych [Hamachi] Czyli : [id Sieci: ...] [Hasło Sieci: ...] [iP : ...]. Zrobie Poradnik jak zrobić ots. A Jeśli chodzi o reklamy to strony takie jak mpcforum , forum o tibii , a także youtube. Zapraszam do +owania

Graczu!, Pomogłem? Napisałem coś mądrego?. Daj +

Opublikowano

Ja zacząłem na RL

pózniej classic wtedy był polski.otserv.net Też polecam Classic

Pomogłem Ci?

 

Może to docenisz? Daj Ten znaczek add.png jeżeli Ci pomogłem!!

Nie Pomogłem Ci daj delete.png

 

 

 

10 postów[X]

15 postów[X]

20 postów[X]

25 postów[X]

30 postów[X]

35 postów[X]

40 postów[X]

50 postów[-]

90 postów[-]

115 postów[-]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...