Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Przydatne] Szablony Do Prywatnych Serverów Minecraft


Creeper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Denerwują mnie niedokładne informacje na temat prywatnych serverów do Minecraft. Postanowiłem zrobić szablon pomocniczy by to zakończyć.

 

Tematy:

 

[Hamachi/Oryginał] Nazwa serva [Wersja Minecrafta]

np.: [Hamachi] NyanCraft [1.5_01]

 

 

Szablon:

 

 

Nazwa Serva

 

Nazwy sieci:

 

Hasło:

 

 

Info:

 

Zwierzęta

Potwory:

PVP:

WhiteLista:

 

Sprzęt:

 

Procesor:

Prędkość internetu:

 

Serv online w godzinach:

 

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

 

Jest to server [survival itd.]

 

Wykorzystane mody:

[spis lub brak]

 

Download:

 

Strona servera:

http://nyan.cat

 

Client:

http://download.pl

 

Scenny z serva:

 

 

Życzymy miłej zabawy na naszym serverze :)

 

 

 

 

Można dodać coś od siebie jak ktos chce. To tylko PROTOTYP szablony. Podawajcie pomysły jak jakieś macie. Pozdrawiam

MAM W GŁOWIE TNT

 

Twocreepers.png

 

Opublikowano

po co obrazki ? ma byc dokladnie widoczna informacja o danych serwera , a nie obrazki

teraz zeby tylko kazdy stosowal sie do tego

ode mnie duzy + za temat

Opublikowano

po co obrazki ? ma byc dokladnie widoczna informacja o danych serwera , a nie obrazki

teraz zeby tylko kazdy stosowal sie do tego

ode mnie duzy + za temat

No wiesz, ale na serwer lepiej zareklamowany i ładnie pokazany wbije więcej osób niż na serwer z opisem w stylu lat '90.

Opublikowano

Emmm... przecierz tam na dole pisze Sceny z serva -.-

MAM W GŁOWIE TNT

 

Twocreepers.png

 

Opublikowano

Jak ktoś chce dobrze zareklamować swój serwer to to zrobi.

A co do szablonu to jest on nie czytelny.

"Serv" - skąd to wziąłeś?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...