Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

100 Diamentów By Niubilproductions [Mapa/Wiezienie/Jail]


NiubilKonto2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tutaj NiubilProductions spodobały mi się mapy typu Redmurk, labirynty i tym podobne ! że chciałem robić swoją no więc daje mape tworzyłem 6 godzin ! gra się około 30 min, godzinki może dłużej ! ;]

 

SS

http://img121.imageshack.us/i/20110501160537.png/

 

http://img840.imageshack.us/i/20110501161256.png/

 

http://img819.imageshack.us/i/20110501162705.png

 

Jeśli się spodobała daj + ! I ocene najlepiej nagraj na youtube filmik jak grasz w mapke ! ;]

 

Link http://www.speedyshare.com/files/28238651/100_Diamentow_by_Niubil.rar

 

Pytanie jak dać scan, bo nigdy nie dawałem żadnych plików .

 

mapka zwie się [ 100 Diamentów ]

 

Subskrybuj ten kanał http://youtube.com/user/NiubilProductions

Jeśli zasłuzyłem daj

+

Opublikowano

Macie skan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ce42eb6008bb7e46e96333fcaea98b155311b2eedc1c65c483c499f8494f7975-1304264081

 

 

Mapka fajna :)

druga.png

 

Jesli juz chcesz cos dać to daj 4,70 na piwo!

Opublikowano

Bardzo fajna, lecz denerwująca mapa.

10 razy zginąłem na skakaniu po lodzie... litości, odstępy są za duże.

Ja bardziej wolę mapki na logikę, niż na zabawę strzałkami klawiatury.

Opublikowano

Heh, przeszedłem całe.

Miałem 108 diamentów : D

Nie zajęło to długo, i dość długo budowałeś : D

Leci +

 

 

Opublikowano

Prace nad 200 Diamentów Zawieszone mam inny projekt Wzgórze Demonów i fajniejsza fabuła coś na logike + zręczność i tym razem żeby znaleść diament trzeba szukać ! ;]

Jeśli zasłuzyłem daj

+

Opublikowano

Nieźle, nieźle ,ale za dużo tych diamentów :D zebrałem 135 plus leci.

czekam na więcej.

 

@Edit co za dziecko minusuje ludzi w temacie ?

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

Ja też czekam na następną wersję, tylko błagam, daruj sobie te marne przeszkody, bo kurwicy można dostać jak przy końcu 10 razy się spadnie pod rząd.

Opublikowano

Gdzie spaść xD? Ja jakoś nigdzie nie spadłem! Ani z lodu ani z klocków. Wszystko było jak dla mnie ok.

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...