Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnatura I Avatar


lukalski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekaj czekaj ja zrobię ! Już odpowiednie czcionki pobrałem .. dam edita

Edit@

Łapaj

82463195.png

Jakby coś nie teges to pisz;d

 

Oho już mam .. pasek na górze.. usunę go i dam edita xD

Edit ;d

15505418.png

Opublikowano

Trochę poprawiłem czerwoną :) ale i tak coś mi nie gra... napis... nie wiem co wymyślić... jakiś pomysł mógłbyś podsunąć

anio2.jpg

 

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

@Kosmiita Tak, praca fajna. Ale nie podobają mi się te zaokrąglenia. Psują urok. I tak czcionka, taka za gruba, i ten niżej napisek czerwony, nie pasuje.

 

@kubal Obczaj co zrobił Thtsn, to jest fajne, może spróboj cos w tym stylu, z innym obrazkiem :P

 

@Artemz Hm... Nic w zasadzie nie zrobiłeś, zwykły napis, i ten typek wydaję się być spłaszczony. Zobacz jak wyglada tu, a jak u Ciebie...

http://wall.alphacoders.com/big.php?i=16747

.

 

Podam wam przykład, jak mogłoby to wyglądać :P

 

Załóżmy ze mamy taki obrazek, i na nim opisze co gdzie jak.

 

przykadz.jpg

 

Oczywiście takie coś mozna zrobić z kazdym, innym wczesniej podanym obrazkiem. Liczę na waszą wyobraźnie :P

Przypominam o awatarze, bo też na niego czekam :D

 

Te powielane efekty nicku, to wypatrzyłem u Cokamana, jakby co :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...