Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Vps]Neocraft.Tk : Serwer Bez Którego Nie Było By Życia


Cad0s

Czy?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Podoba ci si? serwer

    • Tak
      9
    • Nie
      6
    • Chc? wej?? lecz nie mam tyle Postów
      29

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

craftneo.png

Zapraszam Wszystkich Na Serwer Minecraft

 

Odrazy mówię że Proszę zastosować się do opisu który jest na poniżej Jeżeli osoba będzie spamować lub w inny sposób będzie utrudniać owy temat Przysięgam że przyczynię się aby da osba oberwała po "dupie"

 

Strona Serwera:

....

Prosze o zapoznanie się z wszystkim co jest na stronie

 

Aby Zapisać się na White Listę Należy mieć 280 Postów

Osoby z mniejsza ilością postów nie są brane pod uwagę

 

Coś o Serwerze:

 

Serwer Przechodzi pierwsze bety jeżeli serwer będzie działał przez 3 Tygodnie zakupujemy lepszy VPS

Na Serwerze Obecnie Budujemy różne budynki. Posiadamy Shop i wiele pluginów ułatwiających grę

Dla Początkujących polecam wpisać /kit StartEQ - Dostaniesz Startowe EQ.

Jedynym minusem jest to że wszystko musisz zdobywać sam Administrator Cados Czyli ja nic nie da. Jesteś zdany na siebie Do tej pory grało około 12 Osób jest zbudowane parę budynków oraz wielkich posągów. Nie odnotowaliśmy żadnych prób kradzież i oby nie odnotowywaliśmy

IP Serwera: 188.116.53.224

Nazwa Serwera=NeoCraft

Typ Serwera= FreeBulid*

white-list=Włączona

Monstery=Wyłączone

Zwierzęta=Wyłączone

PvP=Wyłączone

Max-Players=Zależność Od lagów

Dozwolone Latanie=NIE

 

Proszę o Przeczytanie Regulaminu Który jest na Stronie

...

Aby Zapisać się Musisz w Podaniu napisać:

Ile Masz Lat:

Dlaczego chciałbyś zagrać:

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny

 

 

FreeBulid* - Można Budować co sie chce

 

 

 

Opublikowano

Chcialbym pograć Cados i to chętnie Doszły mnie info że wyjdzie 2 serwer dla userów poniżej 280 postów jak tak to czekam

minecraftyael.jpg

Sygna By Cados

 

Daj -

Opublikowano

Ile masz lat:14

Dlaczego chciałbyś zagrać:Ponieważ SP nudzi mi się

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny.

Opublikowano

Ile Masz Lat: 14

Dlaczego chciałbyś zagrać: Długi weekend , nie mam co robic w domu.

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano
Chcialbym pograć Cados i to chętnie Doszły mnie info że wyjdzie 2 serwer dla userów poniżej 280 postów jak tak to czekam

ak wyjdzie owy serwer tylko skad sie o tym dowiedziałeś?

twój serwer?

Tak mój

Ile masz lat:14

Dlaczego chciałbyś zagrać:Ponieważ SP nudzi mi się

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny.

Dodany nick masz taki jaki nick z forum

Opublikowano

wiek :14

Dlaczego chcesz zagrać : cisza na SP jest dobijająca ...

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny.

 

 

Jak coś to nick : Gomzales

Opublikowano

Ile Masz Lat: 13

Dlaczego chciałbyś zagrać: ponieważ mam dość nie dopracowanych serwerów i dzieci neo

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny: tak przeczytalem regulamin i opowiadam za moje czyny

Nick:Orzel

Opublikowano

14 lat

Dlaczego chciałbym zagrać: Bo się zbliża wolne a no i serverek może być fajny

Zapoznałem się z regulaminem i go akceptuję

Nick: trele12

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Opublikowano

20 lat

Bo nudzi mi się po pracy.

Zapoznałem się z regulaminem i go akceptuję

 

Nick: Stlife

Opublikowano

16 lat

Dlaczego chciałbym zagrać:Bo na pewno będzie fajna zabawa

Zapoznałem się z regulaminem i go akceptuję i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny

 

Nick: Mati

Opublikowano

Ile Masz Lat: 15

Dlaczego chciałbyś zagrać: Gra na innych serverach jest dość nudna. Chicałbym spróbowac na tym servie

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny

 

nick: groovy57

 

 

 

Wiem, że nie mam 280 postów, ale możesz mi zaufać na tym forum już długo mam konto, ale mało piszę posty

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Prosze o dodanie mnie i kolegi

 

Ja

Wiek: 15

Dlaczego Chcem Zagrac Na Servie: Ponieważ Szukam Jakiegos Fajnego serva na ktorym mozna pograc

Regulamin: Tak Akceptuje

 

Nick: norikp

 

Kolega

 

Wiek 14

Dlaczegp chce Zagrac: Poniewaz tak jak ja szuka fajnego serva

Regulamin: Akceptuje

 

Nick: Posix

 

OMG te 39 postów już chyba można darować nie ??

robal.gif

 

 

 

ts3.MineMania.pl

1-27518-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Opublikowano

Prosze o dodanie mnie

 

Ja

Wiek: 14

Dlaczego Chcem Zagrac Na Servie: Ponieważ Szukam Jakiegos Fajnego servera gdzie można grać i jest miła atmosfera

Regulamin: Tak Akceptuje

 

Nick: konrikp

 

Na starym koncie miałem 500+/- postów ale zapomniałem passów Proszę przyjmij mnie

Opublikowano

Ile Masz Lat: 18

Dlaczego chciałbyś zagrać: moze w końcu będzie to normalny servwer a nie 2 dniowy :/

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny tak

Opublikowano

Nick: CrystalFire (na tym mam premium)

Ile Masz Lat: osiem ;o

Dlaczego chciałbyś zagrać: bylem global modem na serwie MPC i mi sie nudzi jak nie ma serwera.

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny

Opublikowano

dlaczego jak wbijam pisze ,że na whiteliście nie jestem a podobno zapisany jestem?

Opublikowano

nick: SHIFTu

Ile Masz Lat: 16

Dlaczego chciałbyś zagrać: Uwielbiam grać na MultiPlayer

Przeczytałem Regulamin i jestem pełen odpowiedzialny za moje czyny

Opublikowano

Albo jesteście głupi, ale nie doczytujecie. Każdy kto ma konto na MPC będzie mieć konto na Neo Craft dopiero gdy osiągnie 280 postów, zaś każdy kto ma konto na oficjalnym forum serwera Cyb, będzie mieć konto od 60 postów (na tym oficjalnym forum). By wejść na oficjalne forum wejdź na xxxx naćiśnij zakładkę FORUM.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...