Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wycena] Kilku Itemków Na Us I Wybór Postaci


ManiaqFPSandRTS

Jaka postać na MT2 US  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kim lepiej gra? i dlaczego?

    • Ninja Dagger
    • Ninja Archer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam 2 pytania do MT2 US.

1. Jak w ankiecie, kim lepiej grac i dlaczego - wybór między Daggerem, a archerem

2. Za ile kupie te itemy na US:

- 5kątna +8

- Zbr na 18 +9 dla ninjy z kd speeda/defa +3/4

- Kolcza +8/9

- Jelon +8/9 sr 30+ z kd potwora i smierci +3/4

- Jelon +8/9 UM 10+ z kd woja i sury/ninjy +3/4

- FMS +8/9 sr 15+ z kd potwora i smierci +3/4

- Ebo +8/9

- Bizuteria +1-1,5k HP

3. Jak moge zarobic na w/w itemy??

 

 

Jesli ma to znaczenie to gram na FK jinno

 

P.S jesli chce ktos dolaczyc i grac ze mna (juz we 4 zaczynamy grac) to pisac :)

 

Gramy razem:

KamilB95

wislak97

dadulek6

zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

Archer . Na Usie te pierwsze levele ktore najtrudniej na jakimkowiek globalu wbic, archerem wbijesz je bez problemu. bedziesz dobry w pvp. Expic mozesz na marmurach co jest chyba jedynym minusem archera.

 

@. Na cenach sie nie znam ;D

Za duża.

By pegas10

Opublikowano

Niestety odpowiedzi znam tylko na pyt. 1 i 3.

 

1.

Osobiście polecam ci daggera.

jest on wysmienity w pvp, jak i w pvm niezle sobie radzi.

A na wiekszym lvlu, na marmurkach do v2.

 

3.

Kupowanie yang na allegro, kupowanie pro itemków +0/1/2/3 i robienie ich na 7/8/9

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/230718-inneankieta-najlepsza-posta-do-gry/

 

Co do zarobku to medale , drop z metków itd.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

 

3. Jak moge zarobic na w/w itemy??

 

 

Jesli ma to znaczenie to gram na FK jinno

 

P.S jesli chce ktos dolaczyc i grac ze mna (juz we 3 zaczynamy grac) to pisac :)

Ja zarabiałem, i to całkiem sporą sumkę na 35lvl'u bijąc i wyłącznie metiny.

Brałem do tego zoomhack+nofog i szukałem ich po wszystkich ch, a następnie na sh + dmg je biłem.

Zarobek miodzio, a bana nigdy nie zaliczyłem.

 

Medale- według mnie słaby zarobek, chyba że używasz farmbota.

Opublikowano

Zagraj daggerem.

A zarobkiem mogą być małże, medale i największym zarobkiem są metiny jest ich dużo, przez co łatwo coś dobrego zdobyć, cena medalu ok. 300k, a dobrego KU do 1kk.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...