Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Hamachi] World Builders - Świat Budowniczych


Arcros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:gavil

Wiek:16

Czy jesteś n00bem tak/nie:nie

Dlaczego nasz serwer: bo widzę ze jest duzo pluginow, juz duzo osob gra i sie serwer swietnie rozwija, a ja chcialbym jakos pomoc

Opublikowano

Nick: ilnik

Wiek: 17

Czy jesteś n00bem tak/nie: nie

Dlaczego nasz serwer: Poprzez zamieszczenie informacji "serwer ma być HARD i każdy na item musi sobie wydobydż/zapracować." Są potrzebne pluginy i wiąże z tym serwerem długą grę ; )

Opublikowano

Nick:DanioPL

Wiek:12

Czy jesteś n00bem tak/nie:nie

Dlaczego nasz serwer:bardzo lobie bodowac znam sie na tym zapowiada sie dobrze nie pozalujecie mie PS:niestety robie dozo bledof orto

Opublikowano

Nick: Krashed

Wiek: 12

Czy jesteś n00bem tak/nie: Nie. Mimo mojego młodego wieku jestem ogarnięty i wyrozumiały.

Dlaczego nasz serwer: Bardzo lubię takie servery gdzie nie ma lagggów, jest tryb survival oraz bardzo dużo pluginów. Chętnie na nim dłużej zostanę i wydaje mi się, że grają tam porządni ludzie.

Opublikowano

Nick: Gomzales

Wiek :14

Nie !

Nudząca samotność na Singlu doprowadziła do tego że szukam dobrych surviali takich jak ten (bynajmniej w opisie wydaje się dobry )

Opublikowano

Serwer już dostępny, niestety ip się zmieniło: 5.53.131.250

 

Nowe sieci hamachi:

 

Nazwa: WorldBuilders4

Hasło: 123

 

Nazwa: WorldBuilders5

Hasło: 123

 

Nazwa: WorldBuilders6

Hasło: 123

Pomocnik
Opublikowano

Nick:Dubler

Wiek: prawie 16

Czy jesteś n00bem tak/nie: mysle ze nie

Dlaczego nasz serwer: bo inne nie działają/potrzebują premium ;>

 

@serwer fajny ale te lagi.........

Opublikowano

Nick: Chudy9

Wiek: 14

Czy jesteś n00bem tak/nie: Niee

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ dawno nie grałem na takim servie i bym chciał zagrać bo jest super.

Opublikowano

Lolus

15

Nie

Ponieważ kolega mowił o waszym serwie tak dlugo ze postanowilem go sprawdzic

Sprawdzić to sobie możesz inne serwery, nie dodaje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...