Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Fantasticbetamt2


Sacha22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale godzine robicie prezentacje czy jak?

sygnazapollitra.png

Jakbym mógł to wlepiłbym Wam karnego kutasa za chujowe ostrzeżenia

-.-"

Opublikowano

skaJleR`@Witaj w ekipie.... Powiem prawdę i nie będę owijał w bawełnę.. Serwer nie jest gotowy aby dziś wystartować, ale team się upiera na swoim.

Jako jeden z głównych administratorów przekazuje całemu teamowi że jak teraz uruchomimy serwer stracimy wielu graczy, bo ten patch to jest wielkie gówno za przeproszeniem.

Jeżeli będzie trzeba wyłączę serwer aby uniemożliwić strat serwera, który nie jest gotowy. Nie róbmy zamieszania, zamknijmy temat, zróbmy do końca serwer a nie się spieszycie.

A po 1, nikt cię grafiku nie prosił o zapowiedź serwera. Oczywiście ja dowiaduję się ostatni. to zaczyna mi się nie podobać!!

 

Podsumują gracze dzisiaj serwer nie wystartuje! Bo nie jest gotowy i niech TEAM TO ZROZUMIE DO CHOLERY!

 

Pozdrawiam,

[GA] Daner

sygnauc.png
Opublikowano

A to idźcie w pizdu, a nie dupe zawracacie...

 

Baj baj,

sygnazapollitra.png

Jakbym mógł to wlepiłbym Wam karnego kutasa za chujowe ostrzeżenia

-.-"

Opublikowano

Nie zrażajcie się po prostu team jest niezgrany. Chcę wszytko zrobić za szybko.

Obiecuję wam że serwer jutro ruszy, i jeśli będzie trzeba przeprowadzimy selekcje.

Poczekajcie a nie pożałujecie.

sygnauc.png
Opublikowano

daniel powiem ci slyszalem juz ten tekst "Poczekajcie a nie pożałujecie."

 

Server ten stal 3h i potem padl wiec nie wiem jak inni ale ja chyba sobie nie poczekam.

Serwer zabezpieczony i gotowy.

Zostały jedyynie sprawy web, oraz 1 quest.

Start jutro o 10.

Zapraszam!

[GM] Sherer

Opublikowano

AssassinElandos@ Jakiego podszywacza? Ty chyba nie wiesz z kim rozmawiasz. Jestem głównym GA na serwerze, serwer nalezy do mnie a reszta to team, oprócz Shrera który robi ze mną serwer.

sygnauc.png
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...