Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Problem Z Połączeniem Do Serwera Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z połączeniem do serwera hamachi.

W programie jestem podłączony do sieci, ale kiedy wpisuje IP w grze, po około 20 sekundach wyświetla mi się komunikat :

 

Failed to connect to the server

 

Connection time out: connect

 

Poradźcie coś

 

Oczywiście + lub - za pomoc

 

 

EDIT

 

Wiem, że to nie odpowiedni dział, ale działu typu "pytania, pomoc" nie ma :)

Opublikowano

hmm, a to jest serwer twój, znajomego, jakiegoś gościa ? Opisz dokładniej. Bo jak znajomego to może nie ma zapory wyłączonej i się nie możesz połączyć z nim. Powiedz mu (jeżeli to twój znajomy) żeby wyłączył zaporę systemu windows. Jak nie wie jak to google nie boli :) Pozdrawiam.

23= 8

Zbieram

delete.png

Opublikowano

hmm, a to jest serwer twój, znajomego, jakiegoś gościa ? Opisz dokładniej. Bo jak znajomego to może nie ma zapory wyłączonej i się nie możesz połączyć z nim. Powiedz mu (jeżeli to twój znajomy) żeby wyłączył zaporę systemu windows. Jak nie wie jak to google nie boli :) Pozdrawiam.

 

 

To jest akurat serwer brata, który siedzi w pokoju obok :D

Ale kiedy próbowałem podłączyć się do serwera znalezionego tutaj na forum, (serwer hamachi oczywiście) miałem dokładnie to samo, a wiem, że w tym czasie około 10 osób było podłączonych do serwera.

 

Może u mnie jest coś nie tak ?? Tylko że ja nie mam zielonego pojęcia co.. :((

 

 

@@

 

Ciekawostka :D

 

Do serwera dedykowanego podłączam się bez żadnego problemu, ale oczywiście musze mieć premium aby tam grać.

Opublikowano

Możliwości jest parę, serwer pełen lub coś z łączem. Jeszcze podumam i może coś wymyślę to napiszę.

 

 

No serwer nie był pełny na pewno.

Dzięki za chęci :)

 

Zminusowałem Cie jak chciałeś :P

 

Czekam na więcej z Twojej strony :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...