Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Chcialbym Stworzyc Mini Exp Bota [ Metin2 ]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez moge napisac ze po twoich inteligentnych postach wnioskuje ze masz 10 lat i co?

Siedzę tu dostatecznie długo aby z całą pewnością stanowczo zaprzeczyć.

 

@TOPIC

For
Next

Nie jest żadną funkcją, przeczytaj lepiej ten tutorial co? For -> Do, Next -> Następnie, a zatem do czego ma powtarzać pętlę?

For $zmienna = <liczba początkowa> To <liczba końcowa>
    <Instrukcje>
Next 

 

Czyli wykonanie określonej w pierwszej linijce funkcji ilości zdefiniowanych operacji.

 

I nie

$Droga[688][0]

tylko

$Droga[1][0]

Zastosuj do reszty.

 

A no i co mają oznaczać te operatory przypisujące np.:

$Droga[688][0] = 100

???

To wykona te operacje i na tym się skończą kolejne bezsensowne powtórzenia tego samego przypisania.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano
Wiem ze za for maja byc te rozne rzeczy dopisane..

Zmienna w tym przypadku to?

Ma byc petla do zmieniana koordow.

I znow za pozno..

Dzieki , Splusuje za kazda pomoc. ;)

A sleep gdzie?

Opublikowano

Sleep w pętli która będzie wykonywała chodzenie :)

While True;"wieczna" pętla :]
For $i = 0 to 99;dla wszystkich Waypointów
While $PlayerX <> $Waypoint[i][0] and $playerY <> $Waypoint[i][1];dopóki nie osiagnie waypointa
$PlayerX = _MemoryRead(...);czyta poz gracza
$PlayerY = _MemoryRead(...);czyta z pamieci pozycje gracza
If ($PlayerX > $Waypoint[i][0]) send("{up}");jesli pod to idzie do gory
If ($PlayerX < $Waypoint[i][0]) send("{down}");jesli nad to klika w dol
If ($PlayerY > $Waypoint[i][1]) send("{right}");jesli na lewo to klika prawo
If ($PlayerY < $Waypoint[i][1]) send("left}");jesli jest na prawo od punktu to klika w lewo
Wend
Next
Sleep(7000);czeka 7s
WEnd

Opublikowano

Sprytnie dzieki, teraz pokombinuje z klawiszami, czuje ze temat bedzie dlugi. ale mam nadzieje ze sie uda. <_<

Jeszcze trzeba pomyslec czy wogole bedzie dzialac do okna metka. ewentualnie to zrobic. :mellow:

Jak narazie, trzeba jeszcze tylko przyciski czas sam musze dostosowac do skili ofensywnych kazdej postaci.

Opublikowano

Ja bym Ci się proponował zabrać za podstawy bo inaczej nic z tego nie wyjdzie.

Nikt całego bota za Ciebie nie napisze

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Gdy daje Compile, i uruchamiam wyskakuje Error:

"IF" Statements must have a "Then" keyword.

 

 

While True
For $i = 0 to 99
While $PlayerX <> $Waypoint[i][0] and $PlayerY <> $Waypoint[i][1]
$PlayerX = _MemoryRead(...)
$PlayerY = _MemoryRead(...)
If ($PlayerX > $Waypoint[i][0]) send("{up}")
If ($PlayerX < $Waypoint[i][0]) send("{down}")
If ($PlayerY > $Waypoint[i][1]) send("{right}")
If ($PlayerY < $Waypoint[i][1]) send("{left}")
Wend
Next
Sleep(7000)
WEnd
While 1
sleep(5000)
send("{1}")
sleep(5000)
send("{2}")
sleep(45000)
send("{3}")
sleep(181000)
send("{4}")
sleep(180000)
send("{F1}")
sleep(1800000)
send("{F2}")
sleep(1800000)
send("{F3}")
sleep(1800000)
send("{F4}")
WEnd

Opublikowano

Gdy daje Compile, i uruchamiam wyskakuje Error:

"IF" Statements must have a "Then" keyword.

 

 

While True
For $i = 0 to 99
While $PlayerX <> $Waypoint[i][0] and $PlayerY <> $Waypoint[i][1]
$PlayerX = _MemoryRead(...)
$PlayerY = _MemoryRead(...)
If ($PlayerX > $Waypoint[i][0]) send("{up}")
If ($PlayerX < $Waypoint[i][0]) send("{down}")
If ($PlayerY > $Waypoint[i][1]) send("{right}")
If ($PlayerY < $Waypoint[i][1]) send("{left}")
Wend
Next
Sleep(7000)
WEnd
While 1
sleep(5000)
send("{1}")
sleep(5000)
send("{2}")
sleep(45000)
send("{3}")
sleep(181000)
send("{4}")
sleep(180000)
send("{F1}")
sleep(1800000)
send("{F2}")
sleep(1800000)
send("{F3}")
sleep(1800000)
send("{F4}")
WEnd

Nie ma Then

 

While True
For $i = 0 to 99
While $PlayerX <> $Waypoint[i][0] and $PlayerY <> $Waypoint[i][1]
$PlayerX = _MemoryRead(...)
$PlayerY = _MemoryRead(...)
If ($PlayerX > $Waypoint[i][0]) Then send("{up}")
If ($PlayerX < $Waypoint[i][0]) Then send("{down}")
If ($PlayerY > $Waypoint[i][1]) Then send("{right}")
If ($PlayerY < $Waypoint[i][1]) Then send("{left}")
Wend
Next
Sleep(7000)
WEnd
While 1
sleep(5000)
send("{1}")
sleep(5000)
send("{2}")
sleep(45000)
send("{3}")
sleep(181000)
send("{4}")
sleep(180000)
send("{F1}")
sleep(1800000)
send("{F2}")
sleep(1800000)
send("{F3}")
sleep(1800000)
send("{F4}")
WEnd

 

Chociaż nawet nie wiem, jak ma to działać...(cały kod psu w dupe, po chuja tyle pętli!? Max.1 na raz)

za duża sygnatura

Opublikowano

I nie masz zadeklarowanych zmiennych przed ich użyciem, chyba że to nie cały kod. Poza tym działanie programu jak już ograniczy się tylko do jednego ruchu ;]

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Jak napisales wczesniej brzmialo to tak jak by juz nie trzeba bylo, chyba tego nie ogarne, no ale nic dzieki za pomoc.

Opublikowano

Ale to czysta logika, jak chcesz aby program czegoś używał, skoro nie wie co to jest? Czy to nie jest logiczne? Niestety trzeba wysilić swoje szare komóreczki bo inaczej się nie poprogramuje...

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

No tak masz calkowita racje, ale ja wogole nie wiem co i jak, w nie mam czasu na nauke..

A nikt nie napisze za mnie przeciez to wiadome..

A jak chcialem zeby ktos inny sie wzial,,

Kto tworzy takie rzeczy..

Bylo, no dobra zrobie za tydzien a pozniej ani slowa..

Opublikowano

Sory, wiem pewnie sie napociles, ale mi to nie potrzebne, mialem wspanialy pomysl..

Ale narazie nic nie potrafie i tego nie zrobie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...