Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Poprawnie Włączyć Metin2 Adventure Public Hack V1.5


DoktorHause

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1284282093-U138092.png

Jak włączyć [EC]AdventurePublicHack v1.5 na Windows Vista/7 32bit

1284282093-U138092.png

1.Pobieramy Hacka z:

http://www.speedyshare.com/files/28154040/_EC_Metin2_Adventure_Public_Hack_v1.5.rar

2.Rejestrujemysię na stronie:

http://www.elitecheaters.com/EC/index.php?app=portal

3.Rozpakowujemywersje 32 bit w folderze Metina

4.Blokujemy HS tymi rzeczami:

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

5.Wchodzimy na e-mail i akceptujemy link od EC

6.Włączamy Metin2 przez HSbypass v1.1.exe

7.Włączamy plik[EC]Login System.exe

8.Wpisujemy w "UserName" login który podawaliśmy w rejestracji i w"PassWord" hasło

9.Logujemy się,wybieramy i postać

10.Teraz włączamy [EC] Injector[32-bit].exe , uruchamiamy jako administrator

11.Jeżeli wszystko dobrze zrobiliśmy niepowinno nas logać

1284282093-U138092.png

PAMIETAJ!!!

Zablokuj wszystkie Logi

1284282093-U138092.png

 

Jeśli można prosze o zdjęcie chociaż 5% albo 10%

 

Pozdrawiam DoktorHause

ronaldosygna.jpg

Sygna by me

Opublikowano

Prostrzy i szybszy sposób.

 

Odpalić injector z tym hackiem, zablokowac logi (nie koniecznie od miska...), i odpalić metka przez obejście w notatniku .bat . Kiedy się pojawi okienko hacka, wlączyć login system i zalogować się. To jest poprawny sposób.

Opublikowano

mam problem, uruchamiam [EC] Injector[32-bit].exe, pojawia się na chwile i znika, co mam zrobić?

Metin UK mental 51 lvl +

 

Czasem jakis priv...

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...