Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogłoszenie]Uzytkownik Nettech Zostanie Dożywotnio Zbanowany!


omglolwtf2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro był tutaj już jakiś jebany mod i usunął mój temat to zakładam go po raz drugi. Tylko ja się pytam czemu kruwa NetTech nadal ma range KidMod? Udowodniłem, że ten 'The bill' zareklamował inne forum.

 

W związku z tym - http://www.mpcforum.pl/topic/332920-ogloszenie-uzytkownik-kmel-zostal-zbanowany-dozywotnio/

Jakim prawem ja dostałem bana za reklamę innego forum a NetTech nie? Mam an to dowody i właśnie je tutaj wstawiam, regulamin jest regulamin i gówno mnie to obchodzi, że NetTech jest jakimś zasranym kidmodem, tez ma dostać bana dożywotniego.

Proszę bardzo oto screen potwierdzający, że NetTech zareklamował zagraniczne forum ale tego oczywiście modki nie widzą(albo nie chcą widzieć)...

 

nettech2.jpg

 

Więc proszę i żądam o dożywotniego bana dla NetTecha na podstawie:

 

Regulamin MPCForum.pl

[...]

§. 4. Uwagi końcowe

[...]

Pkt 6. Bezwzgledny zakaz umieszczania linkow do innych for niż mpcforum.pl.

[...]

 

Wiem, że NetTech zaraz zamknie ten temat, ale spokojnie będę go wklejał aż do skutku.

 

K@mel

 

 

PS. SKoro ten modek, który boi się ujawnić i kasuje temat jest taki cwaniaczek to czemu KURWA ZAJEBANA PAŁO nie usuniesz tego - http://www.mpcforum.pl/topic/332920-ogloszenie-uzytkownik-kmel-zostal-zbanowany-dozywotnio/ ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...