Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Sygnatury] Sygnatury By Venise™


Venise™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura

Tematyka - Coś mrocznego

Kolorystyka - Byleby dobra ;)

Rozmiary - 600x200 / 700x200

Inne - Mój nick i pod nim Vampires , werewolfes .. this world is amazing ( i jeszcze pod tym - Time to death )

 

Avatar wycinek z sygny z moim nickiem

z góry Dziękuję

 

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

Sygna:

 

 

Kolor, Motyw : Czarny,Biały - Duch

Napis : Tolkien

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZA RZECZ O NAPISIE

 

Napis ma być.. jakby to powiedzieć

 

Tolkien i takie piaski od niego ( takie fale , spirale ) te spirale i fale mają mieć kolor srebny,biały na czarnym tle

 

na tych 2 rzeczach chciałbym żebyście się skupili :) reszta nie ważna

 

 

Jak możesz :) Avek:

 

Taki sam napis jak na Sygnie

 

tylko na ukos :)

Opublikowano

Tematyka: Deathrun taki mod w Counter-Strike .

Wysokość: Szerokość: 400x150

Kolorystyka: Ciemna/Jasne takie żeby pasowało ::)

Napis: DeathRun . hajt ^

SS do sygny:

deathrun-bg.jpg

PS:

Chciał bym, abyś zrobił mi napis tak w lewym gorym roku lub w prawym napis DeathRun

A tak na na dole po srodku napis hajt ^ . DeathRun najlepiej jak by był coś w kolorze niebieskiego, a hajt ^ szary,zolty,zółty no coś żeby się komponowało.

Jeśli zrobisz sygne proszę o kontakt:

GG-3773849

PW

Ale lepiej żeby na gg tylko po prostu napisz "sygna zrobiona"

Opublikowano

Wymiary obojętne, chciał bym coś z reggae ;) Ale nie, że tylko zioło(bo pewnie większości się reggae z tym kojarzy) Jakiś fajny obrazek z reggae a tak w tle jakby w oddali może być obrazek zioła ;) I napis : Reggae in my heart

 

To jedna

 

I drugą bym prosił z Barceloną ;) Napis żeby gdzieś był JuniorStress.

 

 

Z góry dziękuje ;)

0lkuszanin.png
Opublikowano

Gdybyś miała czas ;> :

 

Tematyka:

Wysokość,Szerokość: Yhh nie znam się dopasujcie coś pod mpc

Napis: mój nick tzn. FakJe pod spodem napis Bright life bigger city

Inne: Proszę "tło" czy jak to się nazywa ^^

 

http://wall.alphacoders.com/wallpaper.php?i=68763

 

Z góry thx. :s

Opublikowano

Tematyka: Ken Block

Wysokość: 200

Szerokość: 500

Kolorystyka: Zielony

Napis: mskrzysiek + “Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców”

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

Zbieram addem.png daj jednego

 

To nic nie kosztuje a dla mnie to coś wielkiego

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sygnatura:

 

Tematyka: "Wojownik"

Wysokość: 700

Szerokość: 200

Kolorystyka: ciemne

Napis: Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej. | Quiethus

Inne:Chciałbym aby to był jakiś wojownik który rzuca "włócznią" etc.

 

Avatar:

 

Tematyka:to co wyżej

Wysokość: maksymalna na forum do avatara

Szerokość: maksymalna na forum do avatara

Kolorystyka: ciemne

Napis:Quiethus

Inne: Ramka - linie

reflink

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...