Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zagrać w kazdą wersje MS na całym świecie!


Simpson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

To moze popatz na strone albo poczytaj po forach...

na MapleSEA jest Emergency Server Check

Opublikowano

Plik Readme...

 

Tak tylko sie spytam z ciekawości

Kiedy ten Serv Check mija?? bo sie nie doczytalem??

Opublikowano

No to nie wiem Czemu mi nie Działa

...

Jakieś wskazowki??

 

A i podaj proxy z ktorego jedziesz

please

 

Bo skoro Ty grasz a mi pokazuje ze jest check serv to cos musi byc skopane

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

omg ludzie sciagamy easy2gamepro wystarczy w googlach wpisac potem idziemy tu http://www.ipfree.cn/en/ i tam pisze wszystko d podmiany ip wystarczy znalesc united states jak gramy na gms i na gorze jest ip kopiujemy otwieramy easy2gamepro dajemy Server settings i kopiujemy password df tak jak na stronce pisze i to wszystko, dajcie test pisze ze dobrze jest i dajcie ok potem minimalizujecie wlanczamy maple i whodzimy na nowe zrobione przez nas konto:P

Opublikowano

Ja niedawno używałam ebordera ale to bezsensu jest bo są mega lagi:/

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Opublikowano

ehhhh dzieki ;x ;x ale ze mnie noob ;/ ;/ ;/ ehhh... no to sproboje po serv check ;d jak myslisz pojdzie ?

24771.jpg

23575.gif

22657.png

22658.png

22663.png

22647.png

 

Nowe Konto... Czyli powrot do Maple Story ! :)

4825.jpg

 

Local MS:

nick -> ProReload lev: 13x Shadower

nick -> ProoReload lev: 9x Hermit

Opublikowano

Gdy właczam JMS pojawia mi sie 110 GameGuard problem, a jakieś 5 minut wcześniej sobie ggrałem. Myślicie że to server check??

Opublikowano
Gdy właczam JMS pojawia mi sie 110 GameGuard problem, a jakieś 5 minut wcześniej sobie ggrałem. Myślicie że to server check??

 

Edit@@

 

Juz sobie poradzilem z tym błędem ale co jakiś czas wyskakuje mi błąd z japońskimi znakami

To jest to:

gvvvua6.th.jpg

Opublikowano

Witam!

Niedawno miałem formata i link mi nie działa. Czy ktoś może rehostnąć? Byłbym bardzo wdzięczny

PS. W google nie mogłem znaleść...

Opublikowano
Witam!

Niedawno miałem formata i link mi nie działa. Czy ktoś może rehostnąć? Byłbym bardzo wdzięczny

PS. W google nie mogłem znaleść...

 

No właśnie ...

Opublikowano

A czego uzywalas i na jakim bylas/jestes ip ?

 

@down acha,ale chodzi mi o ip ktorego uzywalas w e-borderze

Opublikowano

E Bordera a niby czego??? a jesli chodzi o ip to mam takie 83.15.44.210

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Opublikowano

wyskakuje mi caly czas błąd

3c714897d47cea6cm.jpg

(Server Check)

 

...

Probowalem na kilku IP z eBorderem zawsze to samo.

Jak do tąd z Easy2Game Pro doszedlem do wybierania postaci, ale mam problem ze kiedy wybiore postac to ekran staje sie czarny i nic sie dalej nie dzieje.

 

<PS>

Chodzi o OdinMS

:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka!.

 

Jestem tu nowy i tez bym bardzo prosił o nowego upload programu.

 

Sry że odświeżam temat.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...