Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Rejestracja Na Polskim Mythos


Jeawl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, w tym tutorialu opiszę, jak łatwo możemy zagrać na Polskiej wersji gry Mythosa(eu).

 

1

Wchodzimy na

To jest ukryta treść, proszę

Na stronie głównej, na środku mamy napis

"Dołącz do pierwszego Hack'nSlasha mmo"

Wypełniamy wymagane pola, po czym potwierdzamy link rejestracyjny na wpisanym przez nas wcześniej e-mailu.

Po kliknięciu "akceptuj" przeniesie nas do prośby o potwierdzenie adresu, a chwilę później strona zaproponuję nam pobranie gry, akceptujemy.

Gdy już pobierzemy grę, nie pozostało nam nic więcej niż tylko wybranie klasy, rasy i rozpoczęcie przygody z grą :).

 

Poradnik pisałem ze względu, że nie wszyscy jeszcze wiedzą na jakiej stronie mają się zarejestrować.

 

P.S.

Poradnik pisany pod wersję beta.

Kiedy tylko wyjdzie gra w pełnej wersji poinformuję Was o tym.

Opublikowano

Każdy z wiekiem +8 lat wie jak się zarejestrować na Mythos`e.

Według mnie ten temat jest nie potrzebny.

Poradnik pisałem ze względu, że nie wszyscy jeszcze wiedzą na jakiej stronie mają się zarejestrować.

A myślisz ze na googlach pokazują się Chińskie strony ?

Hue

Opublikowano

Każdy z wiekiem +8 lat wie jak się zarejestrować na Mythos`e.

Według mnie ten temat jest nie potrzebny.

 

A myślisz ze na googlach pokazują się Chińskie strony ?

No niektórzy mogą myśleć, że jest tylko wersja ang- nie kumaci.

Według mnie twój post jest nie potrzebny =).

 

@edit

no ja w google wpisując znalazłem przeważnie ang wersje.

Po drugie, tłumacze, że pisałem równo z uppsikiem, jak bym wiedział, że on też to pisze bym tego nie pisał.

Opublikowano

Jak ja nie lubie jak userzy ponizej 250 postow sie wymadrzaja.

Mysla ze oni sa najlepsi.

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Czy ta gra jest płatna?

Nie, ale do 28kwietnia możesz kupić wersje pudełkową.Otrzymasz wtedy itemy o wartości ok 40zł.Wersja pudełkowa kosztuje 20zł.

Opublikowano

Czy ta gra jest płatna?

100% darmówka, ale jeżeli chcesz mieć jakieś dodatki to możesz zamówić

pre-order czy jak to sie tam nazywa, który daje Ci jakieś dodatkowe bonusy w grze

(koszt 19.99zl) chyba xD

Opublikowano

Ściągnęłam grę i loguje się na każdym serwerze i przy każdym wyskakuje Nieprawidłowe Hasło lub nazwa Konta (Błąd Sieci 401)...

Proszę o info. o co biega,osoba która pomoże zostanie wynagrodzona +sikiem ; )

 

Jak co to zrobiłam z 3 konta i przy każdym to samo ; (

Opublikowano

Ponieważ w tej chwili serwery są nieczynne 28 kwietnia dopiero =)

Acha czyli dopiero 28 Kwietnia będzie można grać ... ? E no szkoda ;D ; < .. A już myślałam ,że sobie Pogram ;p

 

Łap + ; )

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...