Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie Mogę Zbierać Surowców Na Własnym Serwerze


gruby1011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam kolejny problem włączyłem serwer na plikach od Nismos gra sie włączyła normalnie wchodząc na serwer wszystko normalnie ale jak chciałem np trochę drzewa porąbać to nie mogłem ponieważ jak już rozwalałem nic nie leciało drewna i samo się regenerowało .

 

A po wylogowaniu postaci wyskakiwała masa błędów jakiś ( ale wgrałem nowego craftbukkit) i błędów już nie ma ale i tak nie mogę zbierać surowców ;/

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

Może odejdź od respawnu? Masz pewnie ustawiony spawn protect. Albo masz to też ustawione na całą mapę... Nie wiem jak to wyłączyć...

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Uruchom minecrafta, i FORCE UPTADE. Jak to nic nie da, to zainstaluj najnowszego mod loadera + single player commands (bo tam jest world edit) i Ci będzie działać, bo wczoraj miałem identyczny problem.

Opublikowano

Raczej nie ponieważ na poprzedniej wersji 1.4 serwera wszystko normalnie działało a ustawiłem 1.4 ram na serwer . Może coś z pluginami ?

 

 

Post nr 100 :)

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

Mody do minecrafta powodują takie rzeczy, miałem przed chwilą to samo, wgrałem se TooManyItems i

odnawiało mi wszystko się, skasowałem mody i wszystko wróciło do normy :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

A takie pytanie jak to naprawić bo poprzednia wersja działała wszystko ok a ta juz nie chce ; [

 

jak co ja nie wgrywałem żadnych modów :D standardowe od nismos

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

nie mam tam takiego pluginu ;/

 

A mam pytanie czy coś może być związane z tym że serwer nie stoi na mysql ?

lub nie wypełniłem pliku bukkit

database:
   username: bukkit
   isolation: SERIALIZABLE
   driver: org.sqlite.JDBC
   password: walrus
   url: jdbc:sqlite:{DIR}{NAME}.db

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano
A mam pytanie czy coś może być związane z tym że serwer nie stoi na mysql ?

lub nie wypełniłem pliku bukkit

 

database:

username: bukkit

isolation: SERIALIZABLE

driver: org.sqlite.JDBC

password: walrus

url: jdbc:sqlite:{DIR}{NAME}.db

 

nie, to jest zrobione na Sqlite, czyli bez Mysql-a.

 

nie mam tam takiego pluginu ;/

 

To nie jest plugin na serwa, tylko mod na clienta minecrafta, weź od nowa wgraj se czysty plik minecraft.bin :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Masz 1.5.1? Spr w plugins->Permissions czy masz plik .yml o nazwie swojego świata. Bo jest ....yml- zmień na nazwe_twojego_swiata.yml

refy w sygnie RMCF1902

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...