Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Poprawiona Ostatnia Wersja Plików By Sherer! Freebsd 8.1!


sherer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć all!

W tym temaciku sypały się liby, co słusznie zauważył pegas10.

http://www.mpcforum.pl/topic/328806-dl-najnowsze-ostatnie-pliki-by-sherer-freebsd-81/

Zrobiłem takie same, jednak zamiast 4Gb Swap dałem 19.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

 

SYSTEM OPERACYJNY: FreeBSD 8.1 32 bit, nie ma kłopotów z libami, czy kompatybilnością.

MYSQL: 5.5.1 - najnowsza, możliwa baza.

SQL: sql2010 - czyli baza mysql plików 2010.

PLIKI SERWEROWE: Bardzo chcieliście, więc daje pliczki 2010, nawet ich nie ruszałem.

WAGA PLIKÓW: Teraz: 420mb, po rozpakowaniu 3gb.

HASŁO DO ROZPAKOWANIA PLIKÓW: mpcforum.pl

PLATFORMA (emulator) DLA PLIKÓW: VirtualBox

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 

ZABEZPIECZENIA: W pliki został wgrany i skonfigurowany Firewall, który nie koliduje ze stroną WWW. Wgrane wszystkie skrypty i zmienione pasy mysql uniemożliwiają zabawę dla hakerów. Zostało również zablokowane GmMode (według tutka Bambuska) w każdy możliwy sposób.

INFO O PLIKACH, BAZIE ITP: Pliki i baza są 2010. Nie odbugowywałem, nie wgrywałem nowego game, ani nie spolszczałem plików - nie bd bawił się plikami, których ze szczerego serca nienawidzę . Wgrane zostało apache22, php5, oraz php5-mysql, dzięki którym została wbudowana strona WWW. Pliki strony możecie znaleźć w /usr/local/www/apache22/data (czyli jak w xampp htdoscs). Możecie edytować stronę, która się tam znajduje, lub wgrać własną - wasza decyzja...

HASŁA I LOGINY:

Ftp i Vb:

login: root

hasło: mpcforum.pl

Navicat:

login: root

haslo: sherer

Hasło mysql:

sherer

Login i hasło do gry:

login: Sherer

hasło: Ilovemilkaxd

PORTY, KTÓRE NALEŻY ODBLOKOWAĆ: Po za standardowymi, aby działała wbudowana strona odblokowujemy port 3306, oraz 80.

SKRYPTY FREEBSD:

./start - włącza serwer

./stop - wyłącza serwer

./dellog - usuwa zbędne login

./reset - resetuje wasz system

Wgrany skrypt na wznowienie loga.

 

DOWNLOAD:

 

http://www.multiupload.com/6JZ8LI1XSK

 

TUTORIAL:

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie, czy będzie się dało normalnie wpisać GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO.... bez żadnego acces denied? ^^

W poprzedniej wersji usera w mysql dało się stworzyć ale żeby nadać mu prawa to już ciężko było.

siggyg.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Mam pare pytań.

Chciałbym postawić serwer na no-hamachi (Mam internet z UPC, modem, zew. IP), albo chociaż hamachi.

Ale jest problem. Nie moge wejść nawet w Navicat.

 

Wydaje mi się, że sysinstall mam zrobione prawidłowo:

 

bdserwer.png

 

Do navicat też loguj się poprawnie:

 

bladnavicat.png

 

Proszę o pomoc tutaj lub PW, albo gg 25817176.

Opublikowano

Mam pare pytań.

Chciałbym postawić serwer na no-hamachi (Mam internet z UPC, modem, zew. IP), albo chociaż hamachi.

Ale jest problem. Nie moge wejść nawet w Navicat.

 

Wydaje mi się, że sysinstall mam zrobione prawidłowo:

 

bdserwer.png

 

Do navicat też loguj się poprawnie:

 

bladnavicat.png

 

Proszę o pomoc tutaj lub PW, albo gg 25817176.

Ponów sysinstall

Pasjonat
Opublikowano

Ponawiam sysinstall tak jak pisałeś i dalej to samo mam. Konfiguruje wszystko jak @2up, karte wybrałem Hamachi, ramu 2,5 przeznaczyłem na serwa. Nie wiem zawsze miałem jakieś problemy z VB.

Opublikowano

Pobrałem pliki, wszystko skonfigurowałem jak trzeba, server nie odpala, baza nie łączy, ftp też...

Nie wiecie co jest nie tak?..

Wejdź w sysinstall, ponów go i odpal bazę.

Tak zawsze jest przy 1 uruchomieniu.

Opublikowano

ciekawe , tylko wiesz że aby do kompletnego zabezpieczenia serwera są także skrypty na zabezpieczenie phpMyAdmin i tym podobne ?

Your superman is here, bitch!

Pasjonat
Opublikowano

dobra wszystko pięknie ładnie ale jak to odpalić ; > cały czas mi błąd połączenie wyskakuje. Konf. sysinstall już z 10 raz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...