Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Poprawiona Ostatnia Wersja Plików By Sherer! Freebsd 8.1!


sherer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pasjonat
Opublikowano

To może powiecie co źle robię? Bo ponawiam sysinstall i dalej mi nie chce się połączyć.

 

w Filezilla pokajują mi się takie komunikaty....

 

 

Status:	Łączenie z 5.0.129.100...
Odpowiedź	fzSftp started
Polecenie:	open "[email protected]" 22
Błąd:	Przekroczony czas oczekiwania na połączenie
Błąd:	Nie można połączyć się z serwerem
Status:	Oczekiwanie na ponowienie...
Status:	Łączenie z 5.0.129.100...
Odpowiedź	fzSftp started
Polecenie:	open "[email protected]" 22

Opublikowano

Pytanie nie na temat ale ok:

Pliki mają po rozpakowaniu 2-4 GB, a przed mają 400MB

Jak tak spakować clienta ?

:wtf:

Opublikowano

a dobre ip? reset serwa?

 

Pliki takie sobie...no w sumie prawie nic na nich nie ma...ale masz + bo chyba dogram swoje pliki i postawie na tym coś na EasyVPN

 

Dobre, reset także nie pomaga, tylko z tymi plikami mam problem na innych jest ok .

Opublikowano

mam problem przy instalacji plików na virtual boxie nie wyskakuje mi ani hamachi ani easyvpn czego może to być sprawka?

@edit już sobie poradziłem

@down wejdz w filezille pobierz se game na pulpit otwórz przez np notepad++ naciśnij kombinacje ctrl+f i wpisz testtesttesttest albo ten drugi pong ten abc coś znajdziesz na mpc

Opublikowano

a jaki jest pong do tego?? skąd mogę go skołować?

 

@EDIT

 

chodzi mi o pong na serwerze na tych plikach, jeżeli ktoś nie chce tu udostępniać to niech napisze na PW

Zbieram plusiki +, z resztą daj co chcesz xdd.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na tych pliczkach nie działa tobół ;d Nie wiem jakim sposobem ^^. Na mcncc.pl działa normalnie. Ogólnie uważam , że twoje pliki są mało dopracowane.

 

Pliki i baza są 2010. Nie odbugowywałem, nie wgrywałem nowego game, ani nie spolszczałem plików - nie bd bawił się plikami, których ze szczerego serca nienawidzę . Wgrane zostało apache22, php5, oraz php5-mysql, dzięki którym została wbudowana strona WWW. Pliki strony możecie znaleźć w /usr/local/www/apache22/data (czyli jak w xampp htdoscs). Możecie edytować stronę, która się tam znajduje, lub wgrać własną - wasza decyzja...

 

Jeśli Ci nie zależy , to po co się za to brać?

sygna1.gif



Opublikowano

co mam zrobić z tym plikiem .vdi który mi się rozpakował ?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/155615-tutstawianie-serwera-na-virtual-box/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam pytanie game v4 będzie działało na tych plikach?

czy mi się wydaje czy na tych plikach jest ch1 tylko?

bez YT

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie moze ktoś mi powiedzieć gdzie mam wgrać gotowca??? mam te pliki na hamachi.

Opublikowano

Mam pytanie moze ktoś mi powiedzieć gdzie mam wgrać gotowca??? mam te pliki na hamachi.

 

/usr/home/rw3/share/locale - tutaj wgrywasz np nowe germany

 

 

/var/db/mysql - tutaj wgrywasz np. nowe sklepy itp

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Stabilne nie stabilne mi i tak tabele sie sypią... Po pobraniu plików w navicat mam takie gówienko , łacze się otwieram tabele i klik "

MySQL Error: #1558 - Column count of mysql.proc is wrong. Expected 20, found 16"

Udało mi się naprawić tabele account a reszta z tym tez sie sypie.

sygnature.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...