Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Akceptacja Premium account na www.tibia.com.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wchodzimy na oficjalną stronę tibii - www.Tibia.com.

 

Klikamy na "My account" w potrzebie zalogowania się.

 

Wpisujemy swój account number (numer) i swój password (hasło).

 

Ok jesteś zalogowani na naszym koncie.

 

Teraz mamy taką informację:

 

rnepk0001fi4.jpg

 

 

Zjeżdżamy niżej na stronie.

 

rnepk0002iq9.jpg

 

I klikamy na "View".

 

Odtąd zaczynamy akceptację premium account (pacc'a).

 

Pojawiają się nam 3 teksty, można przeczytać (ja tam nie czytałem :P).

 

rnepk0006da1.jpg

 

Zjeżdżamy niżej i mamy 3 miejsca na zaznaczenie. Zaznaczamy 3 miejsca i klikamy na "I agree".

 

rnepk0007xc3.jpg

 

Następnie wpisujemy swój wiek i klikamy na "Continue".

 

rnepk0008mt8.jpg

 

Jeżeli wpisaliśmy wiek poniżej lat 18, to dostaniemy taki komunikat:

 

rnepk0009ya9.jpg

 

www.Tibia.com pyta nas, czy posiadamy zgodę rodziców na kupno Premium Account. Jeżeli ją mamy, klikamy na "Yes" (gdy jej nie mamy, a klikniemy na "Yes" to nic się nie stanie wink.gif).

 

Wyskakuje nam kolejne okienko:

 

rnepk0010aq7.jpg

 

Jeżeli chcemy ostatecznie zaakceptować płatność premium account naciskamy "Yes, i accept this payment for my account." i wpisujemy swoje hasło.

 

rnepk0011pd5.jpg

 

Gdy otrzymamy taki komunikat, oznacza to, że nam się udało i premium account zostanie aktywowany, gdy się zalogujemy !

 

rnepk0012di6.jpg

 

Gratulacje ! Od teraz jesteś graczem posiadającym premium account. Pamiętaj, że zostanie ono aktywowane przy zalogowaniu się na konto.

 

 

Pozdrawiam,

shadown1007

 

P.S. Screeny wyszły trochę duże, ale trudno :P.

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...