Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbyś wgrać na swój serwer Diablo Mod, zombie, cod lub inny który potrzebuje zapisu na baze Mysql ?

Od teraz nie będzie sprawiało to dla Ciebie problemu. Zapraszam !

 

1. Szukamy dobrej bazy która będzie optymalna z twoim serwerm. Polecam unixstorm, noLags i proserwer(ten najtańszy). **

2. Zakładamy bazę mysql. (wpisujemy usera,hasło dodajemy go do mysql itd)

3. Przeważnie mody które potrzebują bazy do zapisu poziomu,dośw. itd. mają cvary które wklejamy i przestawiamy.

Jest to najważniejszy punkt.

To jest ukryta treść, proszę

Wklejmy uzupełnione do amxx.cfg(musimy mieć wgraną najnowszą wer. amxx. Pobierzemy ją z oficialnej strony prod.:

To jest ukryta treść, proszę

)

Nie trzeba skanu bo to zaufana strona i jest pod linuxa i win'a.

4. Instalujemy a dokładniej postępujemy tak jak się wgrywa każdy mod(Modele,dźwięki czasem natywy).

5. Reset serwera lub zmiana mapki(polecam reset).

I cieszymy się dużą grywalnością na naszym serwerze.

 

**Co daje baza mysql ?

Dzięki niej mamy pewny zapis wszystkich danych, możemy je edytować, zmienić co zechcemy.

W NVault zapis jest prostszy i ma mniej opcji(żadnych) :P

Opublikowano
1. Jeśli nVault nie ma opcji to jakim kurwa on sposobem czyta lvl'e i je zapisuje?

opcji typu "zmiana poziomu, doświadczenia itd)

 

2. Przy każym modzie na mysql opisane

Pół roku temu wykonywałem łączenie bazy z serwerem za kase :rolleyes:

Opublikowano

opcji typu "zmiana poziomu, doświadczenia itd)

 

 

Pół roku temu wykonywałem łączenie bazy z serwerem za kase :rolleyes:

 

 

Zwracam honor. Teraz wydaje się troszke lepszy - zrób jeszcze "wideło"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...