Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Serwer No-Hamachi Mcraft2 Powrót !


xXMaja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Sun

Wiek: 13

Dlaczego chcę grać: Bo lubię budować i grać na dobrze zapowiadających się servach ;D

Opublikowano

Nick:sebek84

Wiek:13(wiem ze roznie to bywa z takim wiekiem ale ja na serwerach jestem w zupełności spokojny nie rozwalam wszystkiego itp)

Dlaczego chcesz grać:Zadko kiedy mam okazje na zagranie na serwerze minecraft ale myślę ze ten serwer napewno będzie dobrym serwerem

Opublikowano

Nick:sebek84

Wiek:13(wiem ze roznie to bywa z takim wiekiem ale ja na serwerach jestem w zupełności spokojny nie rozwalam wszystkiego itp)

Dlaczego chcesz grać:Zadko kiedy mam okazje na zagranie na serwerze minecraft ale myślę ze ten serwer napewno będzie dobrym serwerem

Opublikowano

Nick:Kopeć

Wiek:17

Dlaczego chcesz grać: Licze na poznanie nowych ludzi i wspolna zabawe:))

Opublikowano

Nick Mr.Destroy

Wiek: 15 lat

Dlaczego Chcesz Grać: ponieważ chciałbym grać na jakimś ogarniętym serwie gdzie nie ma nobków wiem że ten serw jest ogarnięty bo grają tam moi koledzy

 

 

 

 

PS: Po Mr jest kropka bez spacji

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Nick: callometa

Wiek: 13

Dlaczego chcesz grać: Myślę że zapowiada się dobrze

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Nick: czkawka

Wiek: 15 lat

Dlaczego chcesz grać: Ponieważ lubię grać w tą grę grałem dużo na innych serwerach nawet udało mi się zdobyć na jednym z wcześniejszych serwerow adma więc znam zasady gry myślę, że kłopotow ze mną nie będzie.

Finalna-wersja-Combat-Arms-wydana.jpg
Opublikowano

Nick: Scorpiis

Wiek: 15

Dlaczego chcę grać: Można na mnie liczyć, nie psuję, nie kradnę i liczę na miłą atmosferę.

18706.png

18590.png Również korea ;)

32266.png

15808.jpg Kto mi daje Minusy to ma kiepski dzień.

5407.jpg P.S: Zbieram Plusiki ;)

Opublikowano

Nick: Damian1604

Wiek:14

Dlaczego chcesz grać:Kolega mi polecił. Lubie budować i szukam miłego serwera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...