Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Był Polak, Rusek, Niemiec I Chiń...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polak, Rusek, Niemiec i Chińczyk lecą samolotem.

Przelatują nad Chinami i Chińczyk mówi : My to mamy tyle ryżu, że wykarmimy całe Chiny i jeszcze zostanie.

Przelatują nad Niemcami i Niemiec mówi : My to mamy tyle hełmów, że wszyscy je ubiorą i jeszcze zostanie.

Przelatują nad Rosją i Rusek mówi : My to mamy taką flagę, że zakryje całą Rosję i jeszcze zostanie.

Przelatują nad Polską i Polak najpierw myśli i główkuje, apotem mówi : My to mamy takiego orła, że zje ten ryż, nasra w te hełmy, a tą flagą to sobie dupę podetrze.

 

____________________________________________________

 

Polak, Rusek i Niemiec rozbijają się na bezludnej wyspie.

Znajdują skrzynie jabłek, umawiają się, że jeśli każdy ułoży rymowankę, to otrzyma swoje jabłko.

Rusek mówi tak:

- Tolkien pisał wiersze ja biorę jabłko pierwsze.

I wziął jabłko.

Niemiec mówi:

- Tolkien pisał wiersze długie ja biorę jabłko drugie.

Polak po 3 godzinach mówi:

- A h*j wam w dupę! Ja biorę całą kupę!

I WZIĄŁ RESZTĘ...

 

____________________________________

Pociągiem jadą: Polak Rusek i Niemiec.

Założyli się, kto będzie najlepszym złodziejem.

Pierwszy idzie Rusek.

Zgasili światło i po chwili zapalają.

Niemiec patrzy, że nie ma sznurówek i mówi:

- EEE tam słaby jesteś patrz teraz.

Zgasili światło i znów po chwili zapalają.

Polak patrzy, że nie ma zegarka i mówi:

- EEE tam słabi jesteście teraz patrzcie.

Zgasili światło.

Potem zapalają a tu stoi maszynista i mówi:

- Ewakuacja pociąg nam za**bali.

 

__________________________________

 

Polak, Rusek i Niemiec byli w hotelu, w którym straszy.

Niemiec wszedł do hotelu i duch mówi:

- jestem duszek białe oczko

Niemiec uciekł.

Później wszedł Rusek.

Duch powiedział:

- jestem duszek białe oczko

Rusek uciekł z krzykiem.

Polak wszedł do hotelu i przespał się parę godzin.

W końcu duch mówi:

- jestem duszek białe oczko

A Polak odpowiada:

- a chcesz mieć zaraz fioletowe?

______________________________________

 

Polak, Czech i Niemiec spotkali diabla.

Kazał im przynieść jakąś roślinkę.

Polak przyniósł tulipana, Niemiec dziką różę a Czecha jeszcze nie ma...

Diabeł nie czekając kazał im to zjeść.

Polak zjadł bez problemu.

Niemiec natomiast je, i płacze i śmieje się jednocześnie..

- Czemu płaczesz - spytał diabeł

- Bo muszę zjeść dziką różę, to boli!

- A czemu się śmiejesz?

- Bo Czech idzie z kaktusem!

Opublikowano

Niemiec wszedł do hotelu i duch mówi:

- jestem duszek białe oczko

Niemiec uciekł.

Później wszedł Rusek.

Duch powiedział:

- jestem duszek białe oczko

Rusek uciekł z krzykiem.

Polak wszedł do hotelu i przespał się parę godzin.

W końcu duch mówi:

- jestem duszek białe oczko

A Polak odpowiada:

- a chcesz mieć zaraz fioletowe?

super :P :P

Dawaj więcej ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...