Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
OpanujSie

[Szukam] Mod Do Xenoxmt2

31 postów w tym temacie

heja wszystkim szukam moda pod Xenoxmt2, nigdzie go nie moge znalesc za tego moda z tym servem oplace was wieloma plusami
6 osób lubią to

Przeczytaj ten temat
[code]http://www.mpcforum.pl/topic/140999-jak-zmienic-serwery-w-kamermodzie/[/code]
Lub podaj

IP serwera:
Port:
Char Port:
2 osoby lubią to

Tego serwera nie ma w kamer modzie, ale mozna go dodac.
Tu masz serverinfo generator: [code]http://www.mpcforum.pl/topic/204180-downloadserverinfopy-generator-new/[/code]
1 osoba lubi to

[17:19] XenoXmt2.exe - 188.165.243.93:13423 open
[17:19] XenoXmt2.exe - 188.165.243.93:13423 close, 218 bytes sent, 185382 bytes (181 KB) received

mógłby ktos dokończyc temat tez potrzebuje Xenoxmt2 pod kamer mod :)
1 osoba lubi to

Ja też szukam !
1 osoba lubi to

no ja też bym poprosił

wystarczy miesc starego klijeta xenoxa i zainstalowac na nim najnowszego metin2mod i odpalic przez mod2011 i serwer jest 34 powinien dzialac mi dziala pomoglem daj ------

Ludzie, XenoXmt2 jest w kamer modzie ;) wiem bo na nim czasem gram :D musicie wejść w zakładkę "Mod 2010SF", a jak dalej nie chcecie wierzyć to możecie sprawdzić liste serwerów :P dla leniwych umieszcze ja tu ;)

Yitian2
Remia
PandoraMT2
DragonMT2
EliteMT2
Tiveria
ProMT2
LomaxMT2
EttelMT2
BoundMT2
mtVision.info
eDgMt2
NewLongju Norm
NewLongju Plus
iMetin.org
iMetin.pl
Longju
AtlantisMT2
CreativeMT2
Endorian
TrueMT2
Metin5
4biddenMT2
Future2
Alkatra
Neveria
PhoenixMT2
Celestial-World S1
Celestial-World S2
Venisemt2
AvalonMT2
draenor
VirtualMT2
mexilia
xenoxmt2 --------- Prosze o to was serwer :D
metin2united
Candylongju
AriusMT2
Longju3

PS : podziękowania przyjmuje w postaci broszek na serwie :D nick : Verox

xD, sorrka za ort ;/

Edit#
Jeżeli ktoś nie wie jak wgrać Mod 2010SF to już wyjaśniam,
pobieracie Metin2 (PL), wgrywacie go do wybranego folderu, patchujecie torentujecie go.
Następnie wchodzicie na strone www.metin2mod.tk i uruchamiacie zakładke "Mod 2010SF" z której pobieracie Mod Kamera.
Mod Kamera wgrywacie do wybranego folderu, po czym kopiujecie go i umieszczacie z Metinem (PL).
Będziecie mieli Liste serwerów i tam wyszukacie Xenoxmt2, logujecie sie, a dalej robicie co chcecie :P Edytowano przez pijany1221
2 osoby lubią to

No jest kamermod z tym ale jak instaluje kamera do tego clienta nowego to mnie wywala podczas wybierania postaci ...
@edit: zalogowalem sie ale widze tylko obraz taki jak przy ładowaniu i wyświetla mi się czat nic więcej :) Edytowano przez SataniQus

Dodałby ktoś mod 2010sf na inny hosting ze skanem? Bo z tych dwóch mi wykrywa szpiega i nie da się ściągnąć. Dam plusa

Nie bd ci działać jak zainstalujesz to nic nie widać więc nici z grania na kamer modzie ...;/

jak sie pobawisz pliczkami i sam sobie zrobisz to da się grać :)
Nawet dobrze ^^

[code]http://www.speedyshare.com/files/29358716/serverinfo.py[/code]
2 osoby lubią to

Masz tam server xenoxmt2 dodany przy koncu
2 osoby lubią to

SataniQus ... grzebałem w plikach aby dodać wszystkie możliwe ikony skille tekstury i zbroje ;)
na początku zabierz się za połączenie PC ze zbroje by pastor cris ;)

Nie wiem o co tyle krzyku serwer XenoXMt2 na modzie jest od paru dni przecież, oto
link do tego moda: http://www.wupload.com/file/44685379/metin2mod_2011sf_06072011.exe
skan tej strony internetowej: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=400ec72763470fa3773102d3eaa4f753b528f6b48f27cec7c1c6b646af88a363-1310246160

Pozdrawiam :) Edytowano przez Teaki
1 osoba lubi to

to że jest to chyba każdy wie :) ale nie działa ^^
1 osoba lubi to

A ja gram na kamer modzie i jest gitaśnie :D. A jak to zrobilem ? proste . Pobralem polskiego metka 2011 wrzucilem patcha 2008 zainstalowalem KamerModa2010Sf wlaczam metka za pomocą Coneect Helper(jest w folderze z metkiem jak zainstalujecie kamer moda) biore start bot i mi wszystko działa tzn. Niema nowych tekstur ani niewidać epickich broni i zbroi chyba ze pobierzesz patcha. Mi głownie o to chodzilo abym mógł zmieniać śr ;P. To na tylee ;p Jak chcecie mozecie dać ++ ^^ Myśle że pomogłem
4 osoby lubią to

[quote name='SataniQus' timestamp='1310405703' post='2821841']
to że jest to chyba każdy wie :) ale nie działa ^^
[/quote]
jak to możliwe ? mi działa XenoXMt2 na Metin2Modzie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0