Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze, ostatnio pobrałem sobie skina z internetu.

Chciałem go wsadzić do MineCrafta.

Gdy już zamieniłem plik (w minecraft.jar w folderze bin) wchodzę w gre.

Ładuje się, ładuje się.

Gdy już się załadowało klikam E, zdejmuje eq i... nic. :/

Próbowałem wszystkiego, odinstalowania modów i wklejenia skina - nic.

Pobranie oryginała (pliku minecraft.jar) z neta - nic.

Zamiast tego mojego skina jest jakiś ludek w zielonej szacie. (Coś w stylu stroju elfa z LOTR) :P

To nie ten normalny człowieczek w niebieskim stroju.

Co zrobić by widać tego skina?

 

PS.

Niestety nie mam oryginała. :(

gothicif1e.png

21495.png

Opublikowano

Oj oj nie ładnie :P :P

 

Są tu 2 wyjścia:

 

1.Usuń cały folder .minecraft i zainstaluj ponownie zaznaczając force update

 

2.Kup orginała

 

 

 

Ps:Nie polecam sie chwalic że grasz na piracie

 

Licze na +

9768414_13_1.png

Moja postac w grze CrossFire:

 

 

PSP: FAT 1006 (Japonia)

Soft:5.50 GEN-->6.39 ME (bedzie downgrade)

Opublikowano

Kurde, wielkie dzięki! Ogromny + :)

Dzięki temu reinstallowi mam wersje 1.5 wiec git. Normalnie 2 w 1 :D

Temat do zamknięcia.

gothicif1e.png

21495.png

Opublikowano

Ech.. Jednak po paru dniach wrócił ten stary skin :/

Gdy znów zmieniłem na mojego tak samo - po paru dniach się zmienił.

Jak moge to naprawić? Bo nie zabardzo chce ciągle reinstallować minecrafta :P

gothicif1e.png

21495.png

Opublikowano

Ściągnij skin editor (Jest na tym forum -.-) Potem otwórz Twój skin tym programem, zapisz i wgraj ten zapisany. U mnie działało.

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Arturek113, wielkie dzieki! : D Po zmianie nicku wszystko wróciło do normy. Łapiesz ogromnego + :P

R4donix, próbowałem tego sposobu już wcześniej...

gothicif1e.png

21495.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...