Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Dac Gma


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobilem server no hamachi narazie ale chce dedyka i jak wpisuje swoje ip jak to sie robilo na hamachi czyli

w gm host normalne ip

i w gm list tez normalne ip resetuje i nie ma dlaczego? prosze o pomoc

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

@up tak dalem

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

@up jesli to nie pomoze to pokaze ci filmik o co mi dokladniej chodzi + za link :P

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

Mi sie wydaje zeby dać gm'a to trzeba wpisać komendę "/reload g" chyba nwm dawno GM'em nie byłem xDD

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Mi sie wydaje zeby dać gm'a to trzeba wpisać komendę "/reload g" chyba nwm dawno GM'em nie byłem xDD

 

 

ale gdzie to wpisac w VPC ? :D

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

w gmhost dodaj swoje ip z ipv4 i w gmlist takze po czym zresetuj swoj serwer

 

 

 

wlasnie tak zrobilem i nie mam

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

Dobra temat prosze zamknac sprawa wyjasniona moj blad :D co zrobie ze jestem poJePany :D all + za pomoc bo troche pomoglo :P

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...