Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Wielki Problem Z Metin2Pl !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem bardzo dokuczliwy i wkurzajacy -.-

Gdy gram w M2PL i rozlaczy mi sie mysz, zaczynaja sie zajebiscie duze lagi, otoz jest to tak :

Mam lekko popsuta mysz ale mi to nie przeszkadza ze raz na kilka minut sie rozlaczy, ale jak gram w M2PL jest to wielki problem

rozlaczy sie na sekundke to mam okropne lagi, nie mowiac juz o tym jak porusze myszka na ekranie M2PL, jest to okropne

Dodam ze tak mam tylko z M2PL, na privach nic takiego sie nie dzieje, wiecie jak temu zapobiec? jest jakies wyjscie czy tylko zakup nowej myszki? prosze o pomoc i nie spamujcie .. pozdrawiam

Opublikowano

Witam, mam problem bardzo dokuczliwy i wkurzajacy -.-

Gdy gram w M2PL i rozlaczy mi sie mysz, zaczynaja sie zajebiscie duze lagi, otoz jest to tak :

Mam lekko popsuta mysz ale mi to nie przeszkadza ze raz na kilka minut sie rozlaczy, ale jak gram w M2PL jest to wielki problem

rozlaczy sie na sekundke to mam okropne lagi, nie mowiac juz o tym jak porusze myszka na ekranie M2PL, jest to okropne

Dodam ze tak mam tylko z M2PL, na privach nic takiego sie nie dzieje, wiecie jak temu zapobiec? jest jakies wyjscie czy tylko zakup nowej myszki? prosze o pomoc i nie spamujcie .. pozdrawiam

ludzie na privach mu sie tak nie dzieje pewnie cos mu sie zrabalo w pack przeinstaluj metina a nie odrazu ze ma zla myszke ;PP

LICZE NA +

Opublikowano

Lagi możliwe powoduję że masz słabego kompa, poprzez co samo odłączająca się mysz daje info systemowi który tobie pluje błąd że odłączono mysz. Przynajmniej ja bym tak miał.

 

Zalecam kupić nową myszkę.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...