Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Propozycja] Let'S Play.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak tak, zamierzam nakręcic serie let's play.

 

Proponuje:

 

Hosting no-hamachi

Animale ON

Moby ON

Kto kręci filmy ? Oczywiście Ty. ;)

 

Wymagania:

13+

Mikrofon

Skype

Min. 8mb/s

Konto na youtube

Checi oraz ogarnianie.

Funkcja Miks stereo.

 

Skype : seebixpriv

sygnaa.png

Opublikowano

No niestety nie mam wymogów, bo mam internet jedynie 2 mb/s oraz 12 lat.

Ale myślę, dogadamy się ;]

Aa, i serwer ja mam zakładać?

Jeśli tak, to się wycofuje :x

 

 

Opublikowano

Latek 17, internet 12mb/s, funkcja mix stereo? :D Mam podwójną kartę muzyczną, kiedyś komponowałem muzyke wiec pelno takich pierdołek i ustrojstw łącznie z dźwiękiem 3d.

 

Brakuje tylko mikrofonu ale zamierzam kupić w tym tygodniu.

Opublikowano

Serwer ja zakladam. Menthosh dawaj kupuj mikrofon ;)

Neonye No nie wiem... a ile mogłbyś dziennie wrzucać filmów? lub ile na tydzień?

sygnaa.png

Opublikowano

MalyGlod ja moge zagrać.

Tylko mam 12 lat ale jestem ogarnięty.

Mam mikro.

Możemy zrobić tak że we 3 czy ileś tam osób będziemy grać ktoś będzie kręcić filmiki i będziemy gadać przez mikro na skype.

Ja mogę wrzucać filmiki na youtube bo mi w 30 sek wrzuca się filmmik 10 min.

f460475237019150.jpg

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...