Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka Problemow Z Pluginami Na Bukkit B.617 I Z Serwerem Na Win7 64Bit


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mój pierwszy problem polega na tym, że aby dodać Moderatora na serwerze, mimo dodania go na listę modów w permissions nie ma komend. Dopiero po dodaniu do opów może korzystać z komend (ale wszystkich) Jak zrobić tak, aby po dodaniu go w permissions i przeładowaniu serwera miał komendy te które mu nadałem bez dawania op'a ??

 

_______________________

Dugie pytanie. Chciałbym aby na serwerze było tak, że każdy może wejść i sie zarejestrować ale nie może uzywać komend i niszczyć terenu. Zrobiłem tak że te grupa jest "domyślna" ale nie potrafię zrobić tak, żeby nie mogła rozwalać klocków (mimo tego że jest can build=false). Chciałby dowiedzieć sie też czy jest jakiś plugin umożliwiający dodanie jakieś osoby z grupy "zwiedzającej" na "zwykłą" w locie, tzn. bez reseru serwera.

_______________________

Trzecie pytanie, a w zasadzie problem jest odnośnie pluginu Permissions i iChat. Chodzi o to, że gdy wpisuje w 'prefix'(permissions) jakiś wyraz to w grze go nie ma. Jest po prostu []Barlots: ... zamiast [Admin]Barlots: ....

W permissions to wygląda tak:

To jest ukryta treść, proszę

A iChat:

To jest ukryta treść, proszę

 

_______________________

Teraz cos z innej bajki. Jest to problem z opaleniem serwera z wgranym bukkitem b.617 na Windows'ie 7 64 bit. Gdy robię plik RUN.bat Wyskakuje "unable to access" i nic...

Oto treść:

To jest ukryta treść, proszę

Dodam iż serwer z oficjalnej strony działa bez zarzutów.

 

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Oferuję 5* i "+"

 

Pozdrawiam

Opublikowano

No tyle to wiem ^^ aż taki tępy to nie jestem. Ale może to być wina permissions ... To by wszystko wyjasniało... Mógłbyś mi wysłać link do działającego pluginu permissions ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...