Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Inni Nie Moga Wejść Na Mój Serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

A więc mam taki problem.

Robię serwer hamachi przez VB (mam windows 7).Wszystko robię dobrze . Porty otworzone . Ja mogę wbić a inni nie.To na pewno nie jest wina spolszczenia (ma normalną końcówkę)jakieś pomysły ?

 

Daje dzienny limit + i 5 w profilu :)

pIOuQ29.png

Opublikowano

-Porty w PortMap zwolnione?

-Podaj mi to IP które dałeś graczom w spolszczeniu

-Pliki na serwerze z roku?

-Ty możesz wbić, tak? Korzystasz z tego samego spol co gracze? ;>

-Skonfigurowałeś IP na serverze?

Opublikowano

1.Tak port map włączony.Nie świeci się na zielono tylko 3306 , ale to chyba jest do myslq więc nie potrzebne.

2.5.81.57.189 - bez końcówki .100 , więc jest dobre .

3.2006

4.Ja mogę wbić .Korzystam z spolszczenia 5.81.57.100.

5".Skonfigurowałeś IP na serverze?"- chodzi o sysinstall ?

pIOuQ29.png

Opublikowano

-Dobra to teraz powiedz mi skąd masz spol? / jakim programem robisz by?

-Z jakiego klienta korzystasz, 2008, czy 2010/11?

 

 

P.S.

Podaj mi jeszcze porty jakie odblokowujesz...

Opublikowano

Client 2008

Metin2 Connect Changer

Już nie pamiętam , powiem jutro .

Ale wiem na pewno że były 11002 i 13000.

Do tego próbowałem gdzie było gdzieś 40 portów .

pIOuQ29.png

Opublikowano

Hmmm.. skoro nadal nie mamy przyczyny, dalej drążymy ;)

 

-Masz włączony skype, gg podczas działania serwera?

-Masz włączony firewall, anty-virus podczas działania serwera?

 

 

Jeśli powyższe pkt. zdałeś na + to spróbuj ściągnąć to spolszczenie i spróbować połączyć się, oczywiście na innym sprzęcie niż jest serwer...

Opublikowano

Skype mam włączone , ale to chyba nie problem ?

Procesor 2.94 i 4GB ram . Internet 6 Mb/s .

Spolszczenie jest na 100% dobre ale spróbuję jutro :).

 

Jeszcze jakieś pomysły ?

 

Porty:

1102

13000

13061

13099

13004

13002

pIOuQ29.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...