Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo :D

Ostatnio jakos mnie wzięła chęć na gre z kumplem. Tylko nie wiem jak założyć takowy serwer na 2/3 osoby...

Mógłby ktos podać jakis filmik ? moze stronka gdzie jest opisane krok po kroku jak owy serwer założyć + do pobrania pliki dzieki ktorym serw pojdzie...

widzialem duzo filmikow na yt , robilem to co oni , ale dupa jakies ' outdated server ' nie wiem oco biega ...

Więc : 1.podajcie stronke yt gdzie bedzie pokazane co i jak krok po kroku + download plikow dobrych...

2.Stronke / może temat z mpc forum gdzie jakis użytkownik napisał co i jak krok po kroku , z gory dzieki. ;)

Minecraft....

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

eee metin2 ?: D ja chce minecraft :P

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

ref.

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

sciagnij paczke by NimsonS i tam on ma poradnik

masz może linka do tej paczki ?:P

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

Ok, to po kolei

 

1.Ściągnij minecraft serwer.jar z oficjalnej strony minecraft.

To jest ukryta treść, proszę

 

2.Uruchom plik minecraftserwer.jar

 

3.Zaczekaj na to, aż ładowanie dojdzie do końca i będzie pisało takie coś "Done for help type help or ?"

 

4.Zamknij minecraftserwer.jar

 

5.Powinien wypakować się plik "Serwer" - Plik PROPORTIES

 

6.Kliknij na niego 2 razy

 

7.W linijce "server-ip=" wpisz swoje ip z hamachi

To jest ukryta treść, proszę

 

8.Linijkę "online-mode=true" zmień na "online-mode=false

 

9.Zapisz zmiany i uruchom plik minecraftserwer.jar

 

10.Przy łączeniu sie z serwerem używaj swojego ip z hamachi (tego który wpisałeś w punkcie 7.)

 

Gotowe

 

Masz pytania-napisz mi na PW

Jeśli pomogłem daj +

zbugowany post

pc_Rodgerr.png
Już 3-cie lato z MPC Forum

Opublikowano

ok działa dzieki ! :)

EDIT : jeszcze jak by ktos mógł podac komendy ! :) z gory dzieki ;)

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...